Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: hdora87, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 13.

Limitált kiadás

Segít csökkenteni az olajos fényt, rögzíti az alapozót és mattít.

Egy árnyalatban kapható

Tvylvis

2017. június 13.

Sikerült nyitva leejtenem, ripityára tört. De őszintén szólva annyira nem sajnálom, nem igazán nyúltam utána. Az én eléggé száraz bőrömet szárította, ráadásul nagyon könnyen, kisebb mennyiségben is poros hatást keltett rajtam. A csomagolás szép volt, és nagyon jól záródott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

Nancika

2016. szeptember 8.

Tegnap reggel próbáltam ki először (már nagyon régóta fentem rá a fogam, mióta megláttam az Alverde Facebook oldalán, hogy majd jön ez a széria), és eddig nagyon tetszik. Ahogy elnézem, az arcomra nem szabad kennem, mert ez eléggé szárítja, és ugyan nem hámlik (mióta csak natúr kozmetikumokat használok már nem viselkedik kombináltként a bőröm, hanem teljesen "normálra változott"), de azért érzem, hogy kicsit szárított. Nem látszik a sminken, de azért ez tipikus T-zónás termék lesz nekem, arra viszont tökéletes :) :) És annyira gyönyörű a csomagolása, hogy az valami hihetetlen. Sajnos az utolsó darabot hoztam el a Westendben lévő DM-ből, ha lehetne, vennék még egy-egy darabot a későbbiekre is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0