Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: Ann86, Módosítva: 2019. január 20.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Pillanatok alatt eltávolítja az arcbőrről a sminket, a szennyeződéseket, valamint a felesleges faggyút. Az alma és a lime frissítő, gyümölcsös illatával frissít és ápolja a bőrt a tisztítás során. 100% pamut gyengéd, bőrsemleges, színezékmentes emulzió.

Szintetikus illatanyag-, színezék-, és tartósítószer-mentes. Alkohol hozzáadása nélkül készült.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

nnmrop

2020. május 8.

Sajnálom, hogy kifutott ez a termék, jó volt tudni, hogy van a táskámban egy gyors segély a forró nyári napokon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

Norcsi0701

2019. november 29.

Sajnos ez nem vált be olyan jól, mint a "flakonos", rendes micellás víz. Nem tisztított kellően, az illata is nagyon erős volt és a szemem alatt a bőr kipirosodott, égett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

SugarB

2019. október 17.

Nagyon sajnálom hogy kifutott termék lett, nagyon szerettem. Most, hogy megláttam itt eszembe jutott mennyire jól tisztított és mennyire friss illata volt. Valaki hozza vissza!:D de most nosztalgiázva kedvem támadt kipróbálni a termékcsalád arctisztító habját:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

rabavolgyizsofia

2019. június 11.

Jól tisztít és frissít, nagyon kellemes illata van. Sajnos kifutó termék a dm-be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Ann86

2019. április 30.

Akciósan jutottam hozzá és alig vártam, hogy elfogyjon. Az illata nagyon zavaró volt számomra, ráadásul nem is volt elég nedves ezért legalább 2 kendő kellett belőle aminek az eredménye vörös, égő arcbőr lett. Swatchok eltávolítására megtartottam, de még a kezemet is irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 30.

zorica85

2019. február 27.

Tákába dobós arclemosónak tökéletes. Elég nedves, jó az illata, szépen leszedi a sminket, az illata is rendbeb van. Ennyi pénzért maximálisan megérte az alkalmi használatokra, ha elfogy és még lesz belőle szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Niuska

2019. január 24.

Nekem tetszik akciósan jutottam hozzá, az illata se olyan rossz :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Nekem tetszik akciósan jutottam hozzá, az illata se olyan rossz :D

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.

Hidrolizált növényi fehérje. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antiszatizáló (a haj szállásat megakadájozó), valamint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő. Elsősorban aminosavakból, peptidekből, és fehérjékből áll. Rendkívül gyorsan beépül a hajszálakba, azonban nem képez a szilikonhoz hasonló réteget a hajszálak felületén, a hajat pedig egészségessé és fénylővé teszi.