Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás víz bio lime és bio alma kivonattal.Könnyedén eltávolítja a szennyeződéseket.

skin

2019. szeptember 7.

Friss üde,roppanós zöldalma illatot érzek rajta és nagyon tetszik. Könnyedén eltávolítja a sminket talán a spirállal bánik el csak nehezebben.Pezsdítő érzést hagy a bőrön .
Most a melegebb időben nem szárít, bár egy picit nekem úgy tűnik ,hogy talán jobban zsírtalanít mint más egyéb micellás vizem.
A hűvösebb időben majd meglátom hogy fog viselkedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

A hűvösebb időben majd meglátom hogy fog viselkedni.

Annai

2019. július 1.

Nagyon jól eltávolítja a smink maradványait. Nem csíp a szemek körül, vidám, frissítő az illata is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Japcsika

2019. április 24.

Imádom. Napi kétszeri használatban van, a sokadik flakont veszem, és a bőröm is nagyon szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 24.

HDorina

2018. december 23.

Természetes arctisztítót kerestem. Erre a termékcsaládra esett a választásom. Az arctisztító habbal és a hidratálókrémmel együtt használtam. Megfogott a frissítő, finom illatuk. A tonik után is frissnek, üdének éreztem a bőrömet. Nem zsírosodott a bőröm utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

CNiki

2018. november 29.

Az illatával nekem nincs semmi bajom kimondottan tetszik. Viszont nehezen szedi le az alapozót. Allergiás tüneteket nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Justy

2018. augusztus 30.

Kérem vissza a gyümölcsös micellás "víz" helyett a jól bevált algás tonikomat! Ezt az egyet utálom az Alverdében (persze lehet, hogy máshol is így van, csak emberemlékezet óta AV-t használok) hogy veszek egy terméket, tetszik, le nem cserélném, és egyszercsak szépen eltünedezik a boltokból, és ágyő, a soha vissza nem látásra. Az algás tonik helyett használom (jobb híján) de gyenge hármat kap csak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Ancsuk

2018. június 21.

Az illata nekem nagyon tetszik bár nem mondanám se lime vagy alma illatnak. Nekem jónak bizonyul lemosás után igaz van egy kis ragadós érzés de még használok mellé habzó arclemosót úgyhogy nekem igy teljesen megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Kuro

2018. május 25.

Igazság szerint én toniknak vettem, így első próbálkozásra meglepően jónak tűnik. Sminklemosásra más termékeket használok, ezt az arctisztítás után, arckrém előtt viszem fel, és jól működik. Nem hagy ragacsos érzetet, mégis, mintha kevésbé zsírosodna a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

feheremese

2018. május 12.

Az arckrém után többet vártam. Más micellás vizet is használtam már (Bioderma), ami a vízálló sminkkel simán megbirkózott. Ez sajnos, a normál szemceruza-szempillaspirál duóval sem tudott mit kezdeni, csak kenni össze-vissza. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

mazloildi

2018. április 4.

Nem használok erős sminket, sok alapozót, így nekem a funkcióját szépen ellátja. Erősebb sminket szerintem már nem szedne le maradéktalanul. A szememet nekem is csípi, ezért és az alkohol tartalomért - 1 *. Az illata nagyon kellemes, friss.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!