Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 4.

Kategória:   Dezodorok

Ökológiai gazdálkodásból származó varázsmogyoró és rizs kivonattal láthatatlan és tartós védelmet nyújt a kellemetlen testszag ellen 24 órán keresztül.Nem hagy fehér foltot és alumínium tartalom nélküli.

Amyle

2019. július 1.

Nekem sajnos nem elég, sem izzadás gátlásban sem szag semlegesítésben. Így csak 1 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

yxcvbn

2018. december 30.

Régóta használom, nyugis napokon elég, de az izzadósokon rá kell dolgozni egy fél csipetnyi szódabikarbónát, csak akkor bírja ki. Allergiás sem lettem rá, hosszabb idő után sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

feheremese

2018. július 13.

Már többféle alverdés golyós deot kipróbáltam, de sajnos, egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. EZ viszont IGEN. Egy kis segítség (hajszárító + hintőpor) kell hozzá, hogy minél hamarabb megszáradjon, de végre valami, ami használ!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 13.

mercibalint99

2018. július 2.

Én nagyon sokat izzadok sajnos kiskorom óta és eddig semmi nem vált be, ami meg igen, attól teljesen kipattogott a hónaljam. Ez viszont fantasztikus. Lehet várni kell, mire megszárad, és egy nap többször kell használni (mert 24 órát nem bír) viszont nem izzadok tőle és nem pattogok ki, ami nálam hatalmas csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

zorka1

2018. április 4.

Alverdének szerintem az összes golyós dezodorját kipróbáltam már, ő volt épp az utolsó. Szeretem használni, az tény, hogy kell egy kis idő, hogy megszáradjon, különben összekeni a ruhát, de száradás után már oké.(ez mondjuk mindegyikre igaz.) A 24 óra az valóban túlzás egy kicsit :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

alea

2018. február 18.

Több mint egy éve vettem meg az első alverde deomat, és azóta is lelkesen újraveszem, amikor elfogy, mert jó árban van, használ, és szeretem a bio, öko cuccokat. Többfélét is próbáltam már, mindegyik teljesítette a dolgát, de ez sajnos annyit ér, mint halottnak a csók, pár órán belül már érzem az izzadtságszagot. Sajnos ez nagyon nem vált be, ettől függetlenül továbbra is alverde deot fogok használni, csak visszatérek valamelyik korábban tesztelt és bevált változathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Gardana

2017. augusztus 23.

hozza a szokásos jobbféle Alverde minőséget!
Nem hagy nyomot a fekete ruhákon és jól fedi a szagokat.
Na de a 24 óra erős túlzás.Legyen mondjuk 8 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

hozza a szokásos jobbféle Alverde minőséget!
Nem hagy nyomot a fekete ruhákon és jól fedi a szagokat.
Na de a 24 óra erős túlzás.Legyen mondjuk 8 óra.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate