Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 27.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A minősített ökológiai gazdálkodásból származó bio menta és bio zöld tea simábbá teszi a bőrt. A gondosan kiválasztott természetes anyagok, például az ír moha és bio gyömbér kivonat javítja a bőr rugalmasságát. A testápoló finom friss illatot ad.

400 Ft 💚 Alverde Bio Menta és Bio Zöld Tea Feszesítő Testápoló Fluid 💚
Ár: 400 Ft , Eladó: liliom70
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

alexandraporcelain

2019. december 14.

Száraz bőrre nem ajánlom, csak akkor, hogyha kerül rá egy másik hidratáló. A hatása jó, az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Dorotea09

2019. november 12.

Igazán gyorsan felszívódó, vizes, gél állagú testápoló. Felvitelkor kicsit ragacsos, de hamar eltűnik a bőrön ez az érzés. Az illata először kicsit furcsa, de nem tartós. Tetszenek az összetevői. Simább, hidratáltabb bőrérzetet ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

RonjaR

2019. szeptember 7.

Könnyen beszívódó gélkrém, nyárra nem rossz választás, de akinek ilyenkor is szárazabb a bőre, annak biztosan nem ajánlanám. Az illata egész jó (gyógynövényes), a használata kellemes, és tényleg "hűsít" kicsit. Eleinte jobban tetszett, de idővel valahogy nem hidratált eléggé. Feszesítő hatása egészen minimális, bár nem is ezért vettem. Engem nem irritált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

szzh01

2019. július 5.

Gyorsan, könnyen eldolgozható, átlátszó, folyékony gél állagú enyhe, könnyű gyógynövényes illatú termék van a csinos flakonban. Az illata felkenés után hamar eltűnik.
Tetszik az INCI, sok minden benne van, ami a sikerhez hasznos: zöld tea, aloe, koffein, hyaluron...
Nyári melegben számomra a legjobb viselet, ha testápolózni szeretnék, de egyébként télen is használtam;
már 1 bő éve állandóan van belőle itthon, úgyhogy szerintem talán mégsem limitált kiadású.
Felkenést követően 2-3 perc alatt maradéktalanul beszívódik a bőrbe (előtte kissé ragacsos, de nem kell megijedni, egy fogmosásnyi idő alatt elmúlik a ragacsosság, addig nem szabad felöltözni).
Felváltva használom zsírosabb testápolóval, mivel ez egy könnyed, zsírszegény változat, de ezért kb 3-4x gyakrabban nyúlok, a tartalmasabbat max. heti 1x szoktam elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 5.

Annai

2019. május 24.

Igazán könnyű, gyorsan beszívódó fluid. Időnként még az arcomra is kenek belőle. Rugalmassá, hidratáltá teszi a bőrt. Hatékonyabbnak érzem mint egy lotiont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Ancsulitisz

2019. március 14.

Az extra száraz bőrömön hamar beszívódott, kellemes, frissítő érzetet nyújt. Rugalmasabbnak.érzem a bőröm a használata után. Illatra is jól esően gyógynövényes, de igaz, hogy szokni kell. Egyébként nem marad meg sokáig így kicsit sem zavar.
Az állaga vizes-zselé szerű, nekem jól esik felkenni, de komfortérzet dolga.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Az állaga vizes-zselé szerű, nekem jól esik felkenni, de komfortérzet dolga.

SBarbi11

2019. február 28.

Ez a fluid állag elég zavaró, jobban folyik mint egy tusfürdő.Bele szoktam masszírozni a bőrömbe de így ragacsos utóérzetet ad ami nehezen múlik el.Feszesítő hatást nem tapasztaltam. Szeretem ezt a márkát de ez a termék nem sikerült túl jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Mosolyka

2018. november 2.

Az illata nagyon finom, frissen felkenve kellemes, bár kissé ragacsos,de ami szörnyű, a hidratálás teljes hiánya. Nem dobom ki, megpróbálom elhasználni valamivel kiegészítve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 2.

Tvylvis

2018. október 5.

Én nem igazán tudom hová tenni ezt a terméket. Ami pozitívum, hogy a nagy melegben nagyon jól hűtött, ahogy az alkohol elpárolgott. Feszesítés terén pont annyit adott, hogy a krémezett, hidratált bőr mindig feszesebb. Az illata nem lenne rossz, kissé maszkulin, herbás, csak sajnos nagyon átjön az alkohol. Hidratáló hatása még nyáron is gyenge. 2/3-át elhasználtam, a többit elpasszoltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

lovecreams

2018. szeptember 13.

Ész nélkül vettem meg, negyedik helyen persze ott az alkohol..Kb. 2x használtam, mind a kétszer durván kipattogtam tőle és csípett. Az illata egyébként jó, a beszívódásával sem volt probléma, de ezek így mit sem érnek:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate