Alverde

Ár:   testápolóval együtt €4   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 18.

Ár:   testápolóval együtt €4
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Kímélő növényi tenzidekkel gyengéden és alaposan tisztít, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Fairydust

2015. október 7.

Nekem a flakonos változata van meg, nem tudom, mennyiben azonos ezzel, mert nekem illat alapján magasan kedvenc lett az Alverde tusfürdők közül: nagyon finom gyengéd rózsa illata van, használat közben érezni, flakonból teljesen semmilyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

malvina

2015. június 19.

Magyarországon a tradicionális műanyag flakonos ( és nem tubusos) kiszerelésben lehet kapni, mint a legtöbb alverdés tusffürdőt. Az állaga folyósabb, gélesebb, ami gyorsabban fogy, mint az átlag. Nem szárít, nem csíp, viszont virág helyett gyümölcsös rágógumi illatú fürdés közben. Mindenki döntse el, hogy ez jó, vagy rossz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Heli78

2015. június 12.

Nálam ez csak erős hármas. Marad valami furcsa érzés a bőrön tusi után ami nekem zavaró de jó tisztít és az illata sem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Tvylvis

2015. április 28.

A szettet igazándiból a testápoló miatt vettem meg, de azért örömmel elhasználtam ezt a tusfürdőt. Inkább zselés állagú termék, örülten nem habzik (ezt nem is vártam tőle), jól tisztít, nem szárít (bár én majdnem minden nap használok testápolót). Az illata nagyon finom, valóban virágos, leginkább talán ibolyára, gyöngyvirágra emlékeztet (dominánsan egy virág illatát nem fedeztem fel benne, de elvégre "virágtenger" a neve). Nem igazán tartós az illat, de nagyon kellemes így tavasszal ezzel tusolni.
Ez a termék tubusban van, szettben egy testápolóval. Viszont ha erről valaki lemaradna, tavaszra az Alverde kihozott két limitált tusfürdőt a szokásos flakonban, az egyik a "Blütenmeer", a másik a "Wasserliebe". Na, ez a Blütenmeer teljesen megegyezik azzall a másikkal. Németországban már a polcokon vannak, otthon még nem tudom.
Szóval aki szereti az Alverde tusfürdőit, próbálja ki, nagy csalódás nem érheti. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.