Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 23.

Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás

A lime és papaja friss, gyümölcsös keveréke ebben a vegán testpermetben felfrissíti a bőrt egy forró nyári napon. Növényi glicerint tartalmazó formulája nedveséggel látja el a bőrt. Ha nagyon különleges frissítő élményre vágyik, tárolja a testpermetet a hűtőszekrényben.

beautygirl80

2018. április 20.

Annyira de annyira szerettem volna szeretni, jó lett volna egy teljesen természetes body spray, de engem is annyira a wc illatosítókra és a szúnyogriasztókra emlékeztet. Pedig tényleg nagy Alverede-fan vagyok!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Black Fairy

2017. július 13.

Én leszek az ünneprontó...Ezt a terméket használva két dologban vagyok biztos:
1. A wc tisztító folyadék és alkohol kellemetlen szagkeveréke ez a termék - de komolyan, második helyen az alkohol áll...eddig akárhány alverde terméknél a második helyre került az alkohol, mindtől rosszul voltam...túl...tömény...ble...
2. Mazochista vagyok, mert annak ellenére, hogy a gyomrom felfordul a szagától, imádom használni...Nagyon kellemesen frissít, sokkal "feszesebbnek" érzem a bőröm utána - vagyis olyan, mintha valami frissítő, bőr összehúzó dolgot kennék magamra...persze én hűtőben tartom, így pláne hűsít, az illatának a tartóssága (sajnos) "jó" (abban az értelemben hogy testpermethez képest jól teljesít).

Szóval összességében az elviselhetetlen bűz és a csodás hatás egy hármasig reptette ezt a terméket....de lehet át kellett volna gondolnom a boltban, hogy hiányzik-e nekem ez...xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Én leszek az ünneprontó...Ezt a terméket használva két dologban vagyok biztos:

Lina1105

2017. június 29.

Engem kicsit wc-illatosítóra emlékeztet, de furán perverz módon, mégis tetszik. Inkább a lime citrusos illata ami dominál, frissítő nyári illat. Elfújogatom, de nem lesz szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Sielu

2017. május 27.

Nagyon megtetszett az illata, megörültem a klassz összetevőknek így megvettem. Sajnos nem lett a kedvencem. Ragacsos lesz tőle a bőröm, nem tudom mi lehet ennek az oka. Ruhámra fújfa használtam el végül (nem hagyott foltot).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

krenat

2016. szeptember 6.

Nagyon tetszik az illata, igazi nyári, gyümölcsös :) Zuhanyzás után szoktam főként használni, testápoló helyett, mert ilyenkor nem igényli a bőröm a nagyon intenzív hidratálást, tényleg elég ez a kis permet. Összetevőkért is plusz pont, ahogy ezt az Alverdétől megszokhattuk. Ez az első testpermet, amit valaha próbáltam (kivéve virágvizeket), de biztos nem az utolsó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Funnyface

2016. augusztus 23.

Minden nyáron kerülgettem a testpermeteket, sokáig kerestem alkoholmenteset. Sok keresgélés után a H&M-ben találtam is, viszont az illatuk a férjem szigorú tesztjén csúnyán megbukott... Végül úgy döntöttem, ha annyira szeretnék egyet, alkohol tartalom ellenére is megveszem. Érzékeny az arcbőröm, alkohol tartalmú kozmetikumok használata mellett előjön a rosaceám. Viszont a testem bőrét nem irritálja ennyire az alkohol. Kellemes, friss citrus illata van, alkohol tartalom ellenére is enyhén ragacsos érzés, amíg fel nem szívódik, emiatt kevésbbé frissítő érzés, mint egy vízspray. Nyári nagy melegben használtam parfüm helyett, hogy munkából hazafelé frissebb illatom legyen, egy végig-izzadt nap után. Erre nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

bodi.kriszti92

2016. július 20.

A boltban próbáltam, ezer éve akarok venni egy testpermetet, de nem találtam meg még az igazit😃 A bolti szaglászódás el is vette a kedvem ettől, nem tudtam eldönteni hogy tisztítószerre vagy wc illatosítóra emlékeztet inkább....😒😖👎 A hatását így nem tudom, vajon mit kezd bőrön magával, de ilyen illattal nem is vagyok kíváncsi rá.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

borbala08

2016. július 7.

Mivel nyáron nem bírja a bőröm a parfümöket, ezért minden évben megveszem az aktuális alverde terstpermetet, így tettem idén is és nem bántam meg. Kellemes, frissítő az illata -a lime a friss illatot adja, a papaya egy kis édességet- , melegben felüdíti a bőrömet. Az illata elég jól megmarad. (már amennyire egy testpermettől elvárható). Ár-érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

jkrisztie2

2016. június 12.

Nem csalódtam ebben az új alverde testpermetben sem. Illata tetszik, hatása szuper a meleg napokon. Viszem magammal, baba sétáltatás közben is fújkálom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 12.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!