Alverde

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2016. január 7.

Kategória:   Tusfürdők

Tvylvis

2016. január 7.

Testradírnak kifejezetten gyenge, viszont tusfürdőnek nagyon-nagyon szeretem. Kellemes az illata, nem szárít, jól tisztít. Jópofa dolog ez a kókuszrost benne, de a radírozó hatása elenyésző. A csomagolása nagyon mutatós, egyetlen hibája, hogy néha eltömődött a nyílás a kókuszdarabkákkal. Összességében kap egy ötöst, bár igazán ez már lényegtelen, a dm ezt kivonta, de lett helyette egy másik illatvariáció. Azt még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

szelle

2015. október 16.

A legjobb testradír szerintem! Az illata nagyon jó, a kókusz-szemcsék jólesően radírozzák a bőrt! Egy baj van vele: gyorsan elfogyasztom... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 16.

drica

2015. augusztus 10.

Kellemes illata van, finoman és enyhén radíroz. Egyáltalán nem smirgliszerű, viszont valóban hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket. Imádom a kókusz illatát, ezért választottam. Máskor is meg fogom vásárolni.
Sajnos egy pont levonás jár, mert nem elég sűrű... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Sajnos egy pont levonás jár, mert nem elég sűrű... :(

Tunderviragos

2015. július 10.

Még Németországban használtam,olyan volt, mintha kókuszreszelékben fürdenék, gyengéden radirozott es finom puha ápolt bőrőm volt tőle. Testápolózni sem kellett utána és jók az összetevői.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

zitka

2015. április 8.

Lehetne jó, de ez a tömény alkohol! Miért kellett a tubus felét alkohollal feltölteni?! Ha van egy kis sérülés a bőrömön, már csíp. A radírozást én wellness élmény részeként szeretem alkalmazni. Sajnálom, pedig a kókusszal nekem szinte bármit el lehet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 8.

Nobilis

2015. március 17.

Nagy reményeket fűztem hozzá, hiszen a natúrkozmetikumok híveként állítottam be a DM-be. Az Alverde tusfürdők illata sosem volt a szívem csücske, de ez tűnt a legjobbnak a felhozatalból, és a radírozó hatás is felkeltette az érdeklődésemet, hát elhoztam. Azonban a várt hatás elmaradt: a boltban ugyan nem tűnt fel, de otthon amint kinyitottam, megcsapott a tömény alkoholszag. A kókuszdarabkák nálam még enyhén sem radíroztak, nem habzik és az illatát sem érzem magamon, már tusolás után sem.
Biztos, hogy nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Biztos, hogy nem venném újra!

masey

2015. január 9.

Ajándékba kaptam, amúgy nem igazán szoktam testradírt használni, így nincs összehasonlítási alapom. De ezt imádtam! A kókuszdarabok fenomenálisak és szuper az illata. Tusfürdő helyett nekem tökéletes. Viszont azt én sem érzem, hogy nagyon erősen radírozna (valószínűleg ezért is tetszett meg). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

zsuzsika.brk

2014. november 25.

4 csillag az Alkohol miatt. Nekem nagyon bevált, szeretem az illatát és számomra épp megfelelően radíroz. Mindennapi használatra tökéletes, szebb lett tőle a bőröm és mindig feldob a rózsaszín tubusból kinyomható sok sok kókuszdarabka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

kezdo

2014. szeptember 21.

kellemes az illata meg a kókuszdarabok is elég mókásak. ez el fog fogyni, de újat biztos nem veszek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

tundee.tobias

2014. március 24.

Az illata isteni, legszívesebben megenném. :D De hiányolom a (legalább minimális) habzást, illetve radírozhatna jobban, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

A kókuszpálma termésének gyömölcse. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és dörzshatású összetevő.