Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   8,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

Színtelen, extra csillogást adó ajak fedőréteg kakaóvajjal és szömörceviasszal.

Azziz

2017. július 2.

Akciósan vcettem, gondoltam, hogy na majd most...! Igazából semmi különlegeset nem fedeztem fel. Csillog, picit színez, de ennyi. Nem győzött meg, de az összetevők miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Izabel

2017. június 16.

A limitált kiadásokkal kapcsolatban mindig ambivalens érzéseim vannak: egyrészt szeretem az ilyen termékeket, másrészt mindig felmerül bennem, hogy mi lesz akkor, ha a termék megtetszik és nem fogom tudni újravenni. Nos, ennél a terméknél nem lesznek ilyen vívódásaim (egyébként is, szerintem olyan nő még nem született, aki az utolsó cseppig elhasználta a szájfényét) :D Szóval ez egy impulzusvásárlás volt. A rúzsokat (bocsánat, de) elég gagyinak találtam; a habállagú pirosító nem volt habállagú; a szemhéjfestékek színei nem tetszettek, így a szájfénynek és az arcmaszknak adtam egy esélyt. Amúgy maga az elgondolás tényleg aranyos, olyan témához nyúltak, amivel igen széles néprétegeket lehet megszólítani. A szájfény illata és íze számomra nem túl sokatmondó. A felvitele könnyű, nem is ragad extrém módon. "Királylányos" napokra pont jó. Elég gyorsan "eltűnik", de legalább nem szárít. Gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

lovecreams

2017. május 17.

Nem gondoltam volna, hogy nálunk is ilyen hamar megjelenik ez az új kollekció, szóval ma alaposan szemügyre vettem az összes terméket:D Nagyon cuki a dizájn és a téma, kár, hogy a termékek már kevésbé. A rúzsokról, duó szemhéjfestékekről és a habpirosítókról is elmondhatom, hogy sajnos...eléggé "alul" pigmentáltak, ha fogalmazhatok így. A maszk is birizgálja a fantáziám, szóval ő lesz a következő!;)
Viszont ez a csoda kis szájfény..nagyon meggyőzött. Isteni finom, vanília illata van, jó az applikátorja is. Az íze picit pocsék, és kb. fél óra alatt beszívódik az ajkakba, de a pici, cuki csillámait otthagyja:)) Önmagában használom leginkább, de rúzsra is ki fogom majd próbálni..egyébként mintha picit hidratálna is. Egy erős 4*-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

MrsWolf

2017. május 15.

Joy napokon vettem 50%-kal olcsóbban, 650 Ft-ért. Engem egyből levett a lábamról a menyei illata, íze:) Amúgy olyan mint egy normális szájfény. Imádom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate