Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babyface, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Kategória:   Testápolók

A frissítő, könnyed, gyorsan beszívódó Alverde cellulitisz elleni szérum gél lime olajat, bio rozmaring-, nyírfalevél kivonatot, és citromhéjat tartalmaz. Simítja, feszesíti és élínkíti a bőrt. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó citromolaj, a hialuronsav és a koffein inteznzíven ápolják a bőrt, és javítják annak rugalmasságát.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, állati eredetű- valamint ásványi olaj alapú összetevőket.

laszti

2017. június 5.

Amikor 10 kg súlyfeleslegem volt, nem használt, annál inkább a sport és az egészséges táplálkozás. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Eneee

2017. április 2.

Meglepően hozza a krém az elvárásokat, persze megfelelő sport, hideg-meleg változuhany és megfelelő étkezés mellett! El sem hittem, hogy valóban feszesebb a combom! Aztan lehet, hogy csak placebo :)
Glamour napokon vettem féláron, biztos, hogy újra veszem most is :)
Tény, hogy ragacsos kicsit, meg nekem inkabb wc illatosítóra hasonlít a szaga, de hamar beszívódik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

Glamour napokon vettem féláron, biztos, hogy újra veszem most is :)

Reni39946

2017. január 23.

Az olaj és a testradíros tusfürdő mellett ezt kedveltem a legkevésbé. A másik kettőt többször vettem újra és fogom is, ebből viszont csak egy tubussal használtam el. Az illata mindegyiknek isteni finom, s én valójában ezért használom őket, nem a cellulitiszem eltüntetésére. Puhábbá is tették a bőrőm, viszont ez a szérum-gél eléggé ragacsos, kicsit kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Nancika

2016. augusztus 21.

Ajándékba kaptam anyukáméktól a névnapomra egy "Alverdés csomag" részeként (minden kedvenc termékemet megvették, pluszban még ezt-azt), nem mondom, hogy jól esett, mert olyan nagy szükségem nem volt rá, de azt a nagyon minimális tennivalóját ügyesen tette/teszi. Június óta még mindig tart, szeretem az illatát, kellemes, jól hidratál, és az én minimális, alig látható gödröcskéimmel teljesen el tudott bánni mostanra mindenféle hatalmas életmód váltás nélkül is (mondjuk eleve odafigyelek az étkezéseimre és a mozgásra, úgyhogy ahhoz nem sokat tudtam volna már hozzátenni). Engem meg nem zavar, hogy kicsit ragacsos, mert hamar elmúlik, de helyette kellemes, frissítő érzetet is nyújt, illetve alvás előtt szoktam bekenni magam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Ermyan

2016. június 15.

Nekem teljesen jó, általában fürdés után szoktam vele bekenni a lábam, és jó alaposan bemasszírozom, utána tök jó puha a bőröm. Használom már vagy két hete és kevesebb is rajta gödör, pedig nekem rendesen nagy súlyfelesleg van a combomon. Nem kell belőle sok, és amúgy egyáltalán nem ragad miután megszáradt. (Persze azt hozzá kell tennem hogy edzek is.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Marxa

2016. június 3.

5 csillagot adtam rá, de nem a narancsbőr elleni hatás miatt. Én testápolóként használom minden reggel, nem zavar a ragacsosság, mert gyorsan beszívódik és selymessé teszi a bőrömet és szerintem isteni az illata. Mindig újra veszem, mert jó kis könnyed termék. A narancsbőr eltűnését én nem remélem krémektől, bár rajtam nem sok van, inkább azt remélem, hogy ha ilyeneket használok, akkor a jövőben sem romlik az állapotom, szóval a preventív hatásban bízok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

michiru

2016. május 18.

Nem rossz, enyhe cellulitiszre jó, viszont elég ragacsos, úgyhogy este érdemes felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

csaktom

2016. március 29.

a régi, sok-sok évvel ezelőtti szilikás változat állagát jobban szerettem, de ez se rossz. citromos testápoló zselének használom, annak jó, de észrevehető fogyasztó hatást nem várnék semmilyen bio-cucctól, egy kis koffein meg rozmaringolaj nem fog csodát tenni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 29.

nemeth.anita

2016. március 4.

Nagyon szeretem ezt a terméket, úgy veszem észre, hogy tényleg segített a gödröcskék simításában, pedig csak kampányszerűen használtam. Ahhoz képest, amit vártam tőle, messze túlteljesített. Nem gondoltam, hogy túlzottan hatékony, mivel natúrtermék (olyan csúnya ez, na, mindig alulbecsüljük a natúrtermékeket!), szóval felülmúlta a várakozásaimat, most fogom újravenni, mert elfogyott. Nem használtam túl sokféle cellulitisz elleni terméket eddig, csak talán a Dr, Kelen narancssárga zseléjét meg talán a L'Oréal valamilyen termékét, de ez a legjobb eddig közülük. Persze igyekszem odafigyelni az életmódra is, mert önmagában nem fog csodát tenni semmilyen krém, de jól kiegészíti a cellulitisz elleni programot. Az illatát nagyon szeretem, erősen citromos-lime-os-aromás, ez utána is érezhető a bőrön. Jól kenhető, siklik a bőrön, és nekem sem szívódik fel maradéktalanul, olyan mintha egy filmréteg maradna a bőrömön, ami mint egy láthatatlan vékonyka harisnya összerántja finoman a bőrt. Emiatt ez számomra pozitív tulajdonság, csak este illetve sportolás előtt használom a terméket. Egyike a mostani top 5 kedvenc termékemnek. Ha jól emlékszem talán 1200 Ft körül lehetett az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

babyface

2015. november 22.

sajnos akármennyire szeretném sem tudok hármasnál jobbat adni neki... :( az illata egyszerűen 'orgazmikus' számomra a legfinomabb szaunaolajakat idézi, leginkább a citrusok dominálnak, de annyira élethűen hogy legszívesebben mikor bekenem magam vele magamba harapnék... :D az állaga nagyon jó, könnyed, géles formula, egy mogyorónyi is elég belőle, mert könnyen eldolgozható, de sajnos tapad ragad... ami ha reggel sietsz elég zavaró tud lenni. szerencsére nem írja, hogy reggel este lelkiismeretesen kenjed ezért én maradok a napi egynél, lehet hogy ebből kifolyólag is, de nekem sajnos nem használ.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

A lime héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló hatású összetevő, vagyis segít elfedni a kellemetlen illatokat. Mint minden citrusfélével érzékeny bőrűeknek érdemes óvatosnak lenni az összetevővel, mivel fototoxikus (fényérzékenyítő) hatással lehet a bőrre.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.