Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Ez egy nagyon jó arclemosó, annyira kellemessé teszi a bőröm, nagyon szeretem. Ráadásul az ára is kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

hogabi1985

2018. január 25.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de kellemesen csalódtam ebben a termékben. Árkategóriájában az egyik legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

aveca15

2017. augusztus 27.

Nekem maximálisan bevált. Ár-érték arány remek, lassan fogy (pedig napi kétszer használom), és mióta van nekem ez a kis csoda, sokkal kevesebb bőrproblémám van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Nittuska

2017. augusztus 9.

Háát nekem sem vált be.
Pattanásokat okozott mikor használtam
És szárítja a bőrt is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Háát nekem sem vált be.
Pattanásokat okozott mikor használtam
És szárítja a bőrt is

AsamiAizawa

2017. június 11.

Nagyon sokat vártam ettől a termektől de semmi sem változott az arcomon...
Amikor használom akkor hirtelen kiszárad(hogy eltünteti a felesleges zsírt az arcomról) és újra tiszta zsír utána!
A pattanásaim nem változtak tőle és a mitesszereim is megmaradtak, hidratáltságról pedig szó sincs!!!
Már lassan ki is ürül mert azért mégis csak elhasználom ha már van....
Nem fogom vissza venni!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Nagyon sokat vártam ettől a termektől de semmi sem változott az arcomon...
Már lassan ki is ürül mert azért mégis csak elhasználom ha már van....
Nem fogom vissza venni!!!!

mautika

2017. június 8.

Nagyon haragszom erre a termékre... Annak ellenére, hogy pattanásos bőrre van, nekem nagy gyulladt pattanasaim lettek tőle. 2 csillagot azert kap mert egyébként jol tisztít, es szépek az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

gwendy

2017. május 2.

Szeretem az Alverde-s cuccokat, de ez a termék sajnos nekem nem jött be. Zsíros tapintatú volt és kipattogtam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 2.

Martu0508

2017. április 23.

Szeretem, mert jò ár-èrtèk arányù, lassan fogy, ès mèg hatásos is. Szèpen tisztìt, minimálisan szárìt, szèpek az összetevői is. Nálam helyet bèrelt a fürdőszobapolcon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

lala21

2017. március 25.

Nagyon jól tisztít, már másfél éve ezt használom, meg vagyok elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 25.

Nagyon jól tisztít, már másfél éve ezt használom, meg vagyok elégedve!

Ildii91

2017. március 21.

Nem rossz:) A bőröm kevésbé zsírosodik és kevesebb pattanásom van amióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Cimicifuga Racemosa Root Extract

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.