Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásos, mitesszeres bőrre indiánasszony gyökér kivonattal.

Az iszap megelőzi a gyulladás és a bőrirritációk kialakulását. A benne lévő ásványi anyagok és nyomelemek mattítják a bőrt. Az indiánasszony gyökér kivonat antibakteriális, pórusösszehúzó és tisztító hatású.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásváni olaj alapú összetevőket. Ellenőrzött természetes kozmetikum.

Októberi Lány

2013. június 16.

Nem nyerő. Sőt, nagyon nem. Szerintem nem tisztít valami jól, nem segít a pattanásokon. Ráadásul valami fura, darabos izék (feltehetően "az iszap") maradnak az arcomon utána, erre valahogy nem az igazi rásminkelni. Szagra semmi extra, színe olyan világos bézses, nem látni, mennyi smink jön le :). De érzésre biztos nem az összes.... Nem érte meg az árát, el se használtam, visszatérek a Dermafil Arcszeszhez, fele annyi összetevő, háromszor annyi hatékonyság! 2 csillag, mert természetes összetételre törekedtek a gyártók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 16.

Leila11

2013. június 6.

Két napja használom ezt a tonikot. Eddig pozitív véleményem van, mivel nem szárítja ki az arcomat, még hidratáló sem kell utána. Az illatával nekem nincs bajom, viszont a színe... Attól mindig megijedek :)) A mitesszerek elleni hatásosságáról még nem tudok nyilatkozni, de majd pótolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

pottom1216

2013. május 29.

Használat után olyan érzés volt, mintha egy maszk lenne rajtam. Nem éreztem tisztának az arcom:( Csak az összetevők miatt adok 2 csillagot. Nem veszem újra:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 29.

babi926

2013. május 25.

Én egyszerűen meguntam a sok vegyszeres terméket, és próbáltam valami természetesebbet keresni, ezért vettem meg ezt a tonikot. A mitesszereimmel nem tud mit kezdeni, viszont a pattanásaim maximum 2 nap alatt eltűnnek tőle, egyetlen hátránya, hogy tényleg fullasztóan alkoholos, de tisztának érzem utána az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

csakegylany

2013. május 16.

Az alkoholt egyszerűen nem tolerálja az én bőröm és kiszárad, elkezdi termelni a zsírt őrült tempóban és "diszkógömb" lesz az arcomból plusz még hámlik is... Pedig nagyon bíztam volna a termékben, annyira jók az összetevői, csak azt nem értem minek raknak bele alkoholt egyáltalán ilyen termékekbe??

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

FaerieQueene

2013. május 12.

Az illata nem olyan jó. Viszonylag jó volt a pattanásaimra, de a hatása nem olyan jó, mint a natúr szappanoké. Viszont régóta ez volt az első olyan arctonik, amin éreztem, hogy fertőtlenítette a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Licht

2013. május 8.

Pàr napja használom az egész termékcsaládot. nekem bejön, bàr az illatuk annyira nem megnyerő, de rossznak se mondanám :-) ez a tonik fullasztóan alkoholos ezt eltekintve viszont nagyon jó. A zsírt leviszi a fejemről és mattit. Hagy némi utóérzetet a bőrömön uh nem tudtam megállni h miután kicsit hagytam a benne lévő iszapot hagyni, ne mossam le. Többi toniknál azonnal arcot kellet mosnom. Nem szeretem ha rajta marad ez az érzés. Pattanást nem okoz, nem szárít halálra ahhoz képest h mennyire érezhető az alkohol. Szóval nekem bejön. Főleg a mattosítás, bárminek köszönhető is . Nem napi szinten mosom az arcom, hanem akkor amikor úgy érzem h kell. Az alkohol miatt vonok le egy csillagot. De lehet, hogy csak a szaga a zavaró... :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

alvingirl

2013. május 2.

Nekem sajnos csodát nem tett a bőrömmel, viszont nagyon jó illata van, kellemes érzésű utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

tulipánfa

2013. május 1.

Szerk.: most le kellett váltanom, mert annyira szárította már a bőrömet, hogy hámló foltok jelentek meg rajta :(

Ez a kedvenc arclemosóm, a használata nagyon kellemes érzés a bőrömnek, az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

worms

2013. április 27.

Nekem ez a termék nem használt, a letisztult arcomra ha kenem azonnal pattanást okoz, és úgy érezem nem tiszta a bőröm elnehezíti

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Argilla, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.