Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásos, mitesszeres bőrre indiánasszony gyökér kivonattal.

Az iszap megelőzi a gyulladás és a bőrirritációk kialakulását. A benne lévő ásványi anyagok és nyomelemek mattítják a bőrt. Az indiánasszony gyökér kivonat antibakteriális, pórusösszehúzó és tisztító hatású.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásváni olaj alapú összetevőket. Ellenőrzött természetes kozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Veronix

2016. május 12.

Nagyon nem vált be. Az itt olvasottak hatására vettem meg, hogy rendbetegye a zsíros, pattanásos bőrömet. Sajnos csalódnom kellett. Még az én extra zsíros bőrömet is szárítja ez a sok alkohol, amitől csak még jobban kifényesedik a nap folyamán. A kis szemcsék se szimpatikusak benne, úgy érzem eltömíti a pórusaimat. Nekem teljes pénzkidobás kategória.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

bius92

2016. május 12.

Úgy látszik én vagyok a kivétel, az itteni vélemények alapján vettem meg és sajnos nekem egyelőre nem vált be. Kb. két hete használom a lemosójával együtt, de a pattanásaim csúnyábbak lettek és sokkal pattanásosabb lett az arcom, most alig győzöm leszárítani őket...
Egyszer még teszek vele egy próbát, de egyelőre nekem nagyon csalódás lett, pedig reménykedtem hogy végre találok valami hatásosat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

KupaiVirag

2016. április 27.

Elég régóta használom, igazából most jöttem rá, hogy elfelejtettem véleményt írni, de nem is nagy probléma ugyanis most olyan 2-3 hét használat után mutatta ki a foga fehérjét. Hetek óta azon gondolkozok, hogy megfelelően hidratálok, lecseréltem az arclemosómat is, rendszeresen radírozok, akkor mi a ***-tól hámlik még minidig az orrom?!?!? Na, de akkor kezdjük az elején. Azért választottam, mert sok jót olvastam róla, tetszett, hogy natúr kozmetikum és érdekelt, hogy vajon mit tud. Az esti arcápolási rutinomban úgy semmi funkciója nem volt, inkább reggel vettem volna nagy hasznát, mert nem szeretek az arclemosó géllel meg mindenféle szappanokkal arcot tisztítani, hosszadalmas és macerás, inkább alszok, maradt ez tonikos gyors áttörlés. Szóval megvettem és imádtam. Friss és teljesen tiszta volt tőle az arcom, nem hagyott maga után száraz érzetet, tetszett, hogy tényleg egy kicsit iszapos és apró, homokra emlékeztető szemcsék vannak benne és szerintem az illata is nagyon jó, praktikus, könnyen használható a csomagolása, tehát összességében nagyon meg voltam elégedve vele, de egyre inkább hámlott az orrom, mintha nem is hidratáltam volna, persze rögtön rohantam, új éjszakai krémet vettem, aztán új nappali arckrémet de semmit nem javult, rákentem sűrűbb állagú krémet, az teljesen elzsírosította a T-zónámat, tényleg nem tudtam már mi az oka ennek és egyre rosszabb állapotba került az egész bőröm, mondanom sem kell, a mitesszerekkel egyáltalán nem csinált semmit, azok néha begyulladtak, de persze ha ráraktam a korrektort még jobban látszott, hogy hámlik, szerintem mindenki el tudja képzelni milyen szép látvány. Na igen, és itt jön képbe ez a tonik és az Alcohol Denat csodálatos hatásai. Az illatán is érződik az alkohol, attól függetlenül, hogy denaturált, egyszerűen borzalmas mennyire kiszárította a bőröm úgy, hogy nem is tudtam, hogy ez a drága munkálkodik a háttérben. Persze, hogy ne csak szidjam azért fontos azt is megemlítenem, hogy nagyon szépen tisztít, eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyúréteget, mattít és frissíti a bőrt. Ezek után kétszer megnézem majd az összetevőket és nem esek többet ebbe a hibába, mindenesetre nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

Galadriel

2016. április 25.

Meg vagyok vele elégedve, szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Meg vagyok vele elégedve, szépen teszi a dolgát.

Dorika007

2016. április 25.

Nem vagyok biztos benne hogy ezek az apró szemcsék nem tömítik-e el még jobban a pórusokat, de egyébként szárít rendesen és mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

MuffinQueen

2016. április 20.

Tini korormban jó pár üveggel elfogyasztottam, imádtam! Szépen lehúzza a gyulladt részeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

f.szaszus

2016. április 20.

Mióta ezt a használom sokkal kevesebb gyulladás van az arcomon. Meg vagyok vele elégedve, ha elfogy biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

brigitte91

2016. április 14.

Én nagyon szeretem, kellemes, friss érzést biztosít a bőrömnek, minden reggel és este használom. Az összetevői nagyon jók, amiért 4 csillagot kap az az , hogy nálam különösebb csodát nem művelt, bár tudom, hogy azért ezt ne várjam el egyik szertől sem :) De ár-érték arányában kiváló termék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

ElisaB

2016. április 11.

Elképesztő ez a termék. Teljesen megérte megvenni. Az arcomon rengeteg pattanás található, amiket szépen leszárított és a gyulladásokat pedig helyrehozta, és elképesztő milyen hamar.
Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve és csak ajánlani tudom, mivel eddig ez az egyetlen olyan termék, ami segített, pedig én aztán már mindent kipróbáltam.
Igaz, fel kell rázni a használata előtt. Nincs kellemetlen szaga, és szépen letisztítja a bőrt is.
Tuti biztos újra fogom venni, mert nem csak árban érte meg. Ez egy csodaszer véleményem szerint.5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 11.

Moonbride

2016. április 5.

Azta...ritkán mondok olyat egy termékről pár használat után, hogy na ez tuti újravevős lesz...de ez az lesz :) Az utóbbi időben nagyon elkanászodott a bőröm, különösen az állam körüli-feletti részeken ("ájláv" PCOS), és bizony elég kihívást ad, hogy kordában tartsam. Ez a lemosó nagyon sokat segít, úgy veszem észre. Szépen leviszi a gyulladást, mattítja a bőrt, és igen, tényleg szárít kicsit, de én ennek határozottan örülök még úgy is, hogy az arcbőröm a ragyák ellenére kimondottan száraz tud lenni...megfelelő hidratálással lehet ezen is segíteni. Nem akarom elkiabálni, de talán találtam olyan cuccot, ami még az én hisztérika bőrömön is képes javítani. Bátran ajánlom mindenkinek, aki hasonló cipőben jár :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Argilla, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.