Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásos, mitesszeres bőrre indiánasszony gyökér kivonattal.

Az iszap megelőzi a gyulladás és a bőrirritációk kialakulását. A benne lévő ásványi anyagok és nyomelemek mattítják a bőrt. Az indiánasszony gyökér kivonat antibakteriális, pórusösszehúzó és tisztító hatású.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásváni olaj alapú összetevőket. Ellenőrzött természetes kozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

kicsinyuszi88

2016. április 1.

Talán ez volt az első alverde termékem, ebből is egy egészen mini változatot vettem meg, utazó neszesszerbe valót. Aztán a nagy kiszerelésű társát is, és nem bántam meg. Használat előtt jól fel kell rázni és lélekben felkészülni rá, hogy barna lötty jön majd a vattakorongra, de nincs zavaró szaga vagy állaga, teljesen jó kis lemosó ez. Kellemesen, tisztán éreztem magam utána, kicsit szárított az arcomon de én ennek pont örültem is. Mikor elfogyott, nem vettem újra mert más alverdéket próbáltam ki, de könnyen meglehet, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

RimmelAthen

2016. március 6.

Nagyon kellemes a használata, másnapra szépen lehúzza a gyulladást és a pirosságot. Jól tonizál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

enyediheni

2016. február 29.

Kicsit fura volt elsőre a barnás színe.. arctisztítás közben "nem annyira látod" hogy mennyi szennyeződéstől szabadít meg. Elődje az Avonból rendelt mattító tonik volt, nagyon szerettem nem hittem volna hogy találok másikat ami ugyanúgy használ.. sőőőt.. tisztít, mattítja a fényes részeket, és mintha kevesebb mitesszerem lenne, bár az orrom és az állam makacs terület.. szinte folyton be van gyulladva.. de úgy tűnik segít rajta.. nem mellesleg az összetevői is jók! Újravevős! Ja és az arcom más részeit, amelyek szárazak nem irritálja, és nem fokozza a további szárítást!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

gingerbloo

2016. február 23.

Az áráért megéri kipróbálni. Engem a barnás állaga és az erős illata nem zavart. Nem csípett, nem irritált, tetszik, hogy vegán, alapvetően a tonizálás részét a dolognak teljesen jól teljesíti. Azonban azt, hogy a pattanásokon mennyire segít, nem igazán tudom eldönteni. Nagyon makacs pattanásos bőröm van, és szinte semmi nem segít, ha neked viszont nem ilyen rossz a helyzet, el tudom képzelni, hogy valóban hatásos legyen. Még nem tudom, hogy újravegyem-e, jó, de nem csodaszer.

UPDATE: nem vettem újra. Nem azért mert rossz, hanem mert nem érzékeltem orbitális, tartós változást. Kipróbálok más márkákat is, és talán egyszer visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

fonofanni

2016. február 22.

A zsíros, pattanásos bőrömre szinte tökéletes. Szárít, de nem annyira, hogy átessen a száraz kategóriába. Nagyon kellemes illata van. Állagra érdekes, de nincs vele nagyobb probléma. Sokat segít a pattanásokon, eltűnteti a pirosságot és elmúlasztja a pattanást. Biztosan újra vásárolom.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

boglarkaaaaa

2016. január 16.

Tette a dolgát, amit egy arclemosónak kell, tisztított, de szárította (mint az alkoholt tartalmazó termékek általában) az amúgy is száraz bőrömet, úgyhogy nem használtam el teljes flakonnal sem, és nem vásároltam újra. Az illatát nagyon szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

CsengeJV

2016. január 16.

Többször is újravásároltam már. Gyulladáscsökkentő hatása tényleges, szép matt bőrt varázsol a zsíros és problémás bőrből. Nem szárít, illata kellemes. Hátránya: furcsa púder szerű réteget képez száradás után, de óvatosan lepergethető. Hidratálni érdemes utána és lehetőleg a termékcsaládhoz tartozó iszapos hidratáló fluiddal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

kiszpiszok

2016. január 12.

Igen, igen, igen és igen! Nekem ez tényleg csodaszer! Tisztít, mattít, és mióta használom tényleg mintha kevesebb miteszerem lenne. Az én bőröm hajlamos a kiszáradásra, de nekem nem jelentkezett tőle ilyesmi. Nem ragacsos, könnyen beszívódik, szépen előkészíti az arcom a hidratálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Jucushh

2016. január 4.

NIVEA párti voltam egész életemben, körülbelül fél éve kezdtek el foglalkoztatni a környezet - emberbarát termékek. Szerettem volna kezdőként olyan kozmetikai márkával próbálkozni, ami nem filléres, nem is drága luxuskozmetikum, mégis betartja, amit ígér. Így akadtam az Alverde-re. Ez a tonik számomra nagy meglepetés volt. Tudni kell, hogy nincs különösebb arcproblémám, csupán könnyen zsírosodik a bőröm. A terméket felráztam,de amikor megláttam, hogy milyen állag jön belőle, elszörnyedtem. Sajnos nem ehhez szokott az ember leánya. :) De alkalmazva már egészen megváltozott a véleményem. Mattít, nem szárít, táplál, tisztítja a bőrt, kellemes érzést hagy maga után. Azt még szeretném hozzátenni, hogy tonik után közvetlen használom az arckrémem, ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Pontosan ezért minden alább felsorolt negatívum (ragacsos érzés, darabkák, bőrfeszülés) elkerülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

lillcso95

2015. december 22.

Kezdjük a pozitívumokkal: nagyon jó illata van, tényleg leszárítja a patikat és a mitesszereim is csökkentek. Viszont (!) napi használatra szerintem teljesen alkalmatlan, mert annyira "mattít" -magyarán szárít-, hogy az arcbőröm egyenlő lesz egy smirglipapírral. Emellett mint már mások is írták, kicsit idegesítő, hogy száradás után kis darabkák mállanak le a belőle. Viszont amikor nagyon pattanásos a bőröm, akkor tényleg szépen lelohasztja őket egy éjszaka alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Argilla, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.