Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásos, mitesszeres bőrre indiánasszony gyökér kivonattal.

Az iszap megelőzi a gyulladás és a bőrirritációk kialakulását. A benne lévő ásványi anyagok és nyomelemek mattítják a bőrt. Az indiánasszony gyökér kivonat antibakteriális, pórusösszehúzó és tisztító hatású.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásváni olaj alapú összetevőket. Ellenőrzött természetes kozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Emci

2015. december 11.

Fúú, hát én mennyire imádom ezt a terméket!Eszméletlenül jó!Minden pattanást levisz!Pedig nekem eszméletlenül sok VOLT!!!Most már kevés van amit sminkel könnyedén el lehet távolítani ;) !!!!!Ajánlom bárkinek!Nagyon jó!Az iszap benne a legjobb, mert természetes módon távolítja el a sminket!Illata is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

Bagagabcsi

2015. december 9.

Nekem nem jött be, sokkal jobban szeretem az algás verziót. Nem érzem tisztának a bőröm utána, zavarnak az iszap maradványok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

Ano

2015. november 16.

Kombinált, pattis bőrre ideális. Fluidjával együtt használtam. Jó illata van, de sajnos ragacsos érzést hagy a bőrön, de a pattikkal, kipirosodással jól elbánik. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

szevin007

2015. november 3.

Csak annyit szeretnék írni, hogy imádom 😍 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Csak annyit szeretnék írni, hogy imádom 😍 😏

alcyone

2015. október 29.

Egyelőre csak kétszer használtam, de úgy gondolom, hogy ár-érték arányban teljesen megéri és sokkal szebbé varázsolta a bőrömet, igazi tisztaság-érzetem volt a használata után. Az tény, hogy kicsit ragacsos hatást kelt, picit nehezebben szárad meg, de utána nagyon jó érzés megtapintani az arcom. A gyulladást szépen lehúzta az orcáimról, így egyelőre meg vagyok vele elégedve. Remélem a hosszabb távú használat után is jóbarátok leszünk... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

AlizRozsahegyi

2015. október 23.

1 hete használom,de ugyanúgy szenvedek a pattanásaimtól...oké hogy ne várjak egyből csodát de már annyi mindent próbáltam és semmi sem segít :(
Féltem hogy szárítani fogja a bőröm,de nem teszi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Féltem hogy szárítani fogja a bőröm,de nem teszi

adida83

2015. október 11.

Szerintem csillagos ötös a termék!!! Nagyon jó a hatása, rendkívül jól tisztít és gyulladáscsökkentő hatása is kiváló. Nekem nagyon érzékeny az arcbőröm, de tonikból ez a legjobb!!! Az illata is kellemes, de figyelem: Használat előtt jól fel kell rázni, hogy a szemcsék feljöjjenek :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 11.

Diana82

2015. október 6.

Már kettőt is elhasználtam belőle, csak a második alján valamiért túl sok szemcse megmaradt, az egy picit zavaró volt. Jól fel kell rázni minden használatnál és akkor nem fordul elő ilyen baleset. Egyébként jól tisztít, engem nem irritál, persze hidratálni kell utána. Zsírosodásra hajlamos bőrre kiváló. Egy időben használtam az arclemosóját is, de arra ráuntam, meg nem is tisztított rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

pont

2015. szeptember 18.

még régebben használtam, de kidobás lett a sorsa végül. baromira szárít, mert tele van nyomva alkohollal, de emlékszem, hogy emellett valahogy egy fura, ragacsos érzetet is hagyott a bőrömön, amitől nem éreztem tisztának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

diva96

2015. augusztus 26.

Csodát művelt a bőrömmel.Nagy,csomós aknéim voltak,amiket teljesen eltüntetett.Azóta nem újult ki egy sem.Egyértelműen 5*.Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Argilla, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.