Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásos, mitesszeres bőrre indiánasszony gyökér kivonattal.

Az iszap megelőzi a gyulladás és a bőrirritációk kialakulását. A benne lévő ásványi anyagok és nyomelemek mattítják a bőrt. Az indiánasszony gyökér kivonat antibakteriális, pórusösszehúzó és tisztító hatású.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásváni olaj alapú összetevőket. Ellenőrzött természetes kozmetikum.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mujerconfused

2015. augusztus 12.

A csomagolása egy kicsit megújult, de az összetevők nem változtak. Szeretem az illatát, szépen tisztít, de vannak tőle jobb tonikok is, ebben az árkategóriában azonban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Bettina91

2015. április 22.

Imádom az illatát, a kis iszap szemcsék radírozását és természetesen az árát is.. egyszerűen csillagos 5-ös termék!!! :) Remélem nem vonják majd ki a forgalomból :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

idea

2015. január 28.

Miden kétséget kizáróan ez az a lemosó, amiből eddig a legtöbbet használtam el, kb. 10 darabnál járhatok éppen. Hogy miért? Nem is tudom, egyszerűen szeretem az illatát, az alkoholtartalmát (kozmetikai/otthoni tisztítás után, vagy pattanásosabb időszakban szerintem igenis kell bele az alkohol, én legalábbis igénylem), imádom érezni, hogy alaposan tisztít, és az apró szemcsékkel még radíroz is eközben, odavagyok az iszapos jellegéért, nagyon jó az ára, valamint könnyű beszerezni (értem ezalatt: nem bioboltokban kell kutakodni utána vagy netről rendelni), és szuperek az összetevői. Hozzáteszem, nem minden nap ezt használom, legalább 5 lemosó áll a polcomon, de amikor zsírosabb a bőröm, vagy alkoholért sóhajt, akkor mindig ő a befutó. Éppen ezért erre a lemosóra én 5, azaz ÖT pontot adok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

vadri1

2015. január 12.

Szuper jó tonik, jó illattal, és kiváló áron. Hatását, akkor éreztem meg igazán, mikor nem használtam, rengeteg pattanásom lett akkor. Olykor abba kell picit hagyni, mert túl szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 12.

pottyos.zebra.97

2014. október 23.

Ahogy olvasom a korábbi véleményeket, nekem is furcsa, hogy állítólag már nem gyártják, mert konkrétan előttem pakolták tele ilyenekkel a polcot a DM-ben.
Nekem már az első használatnál aggasztó volt, csípte a szemem rendesen. Nagyon szépen tisztított, de engem zavart ez az irritáció. Kb másfél hétig használtam, aztán abbahagytam, mert valamitől elkezdett zsírosodni a bőröm eléggé látványosan. Most picit szüneteltetem, de még teszek később vele egy próbát, kár lenne a tisztító hatásáért.
Az ára egyébként szerintem nagyon jó, főleg, ha megnézzük az összetevőit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Az ára egyébként szerintem nagyon jó, főleg, ha megnézzük az összetevőit.

Gwen

2014. október 15.

Ha nem gyártják már, akkor Én is veszek még belőle!!! Nekem nagyon bevált. Finom az illata, és szebbnek érzem/látszik tőle a bőröm. Mondhatnám úgy is, mintha "ki lenne készítve" még egy barátnőm is megjegyezte, hogy alapozó van-e rajtam, mert olyan szép az arcom. Szerintem ez amúgy olyan "réteg" ami elvileg leszárítja a pattanásokat. Tehát nem olyan, ami eltömíti a pórusokat (mint egy alapozó)

Hát....most pontozzam le? :( az az igazság, hogy használtam jó darabig, imádom vele lemosni az arcom, illata is nagyon finom. De olyan olajosan zsírosodik tőle vissza a bőröm. És nem csak a T-zónában, ahol eleve zsíros a bőröm, hanem az arcomon is, ahol nem kéne....és pár óra elteltével csúnyán fénylik az egész, mintha napolaj lenne rajtam :S Na jó, egy csillagot leszedek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

zsu044

2014. október 13.

Kellemes illatú arclemosó szép összetevőkkel. Arctejes tisztítás után szoktam áttörölni vele a bőröm, tökéletesen tiszta bőrt eredményez. Apró "iszapszemcsék" vannak benne, amikből egy kevés rajta marad a bőrön tisztítás után. Ez hangulattól függően néha zavaró, néha nem! :) Alkoholtartalma miatt inkább mellőzöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 13.

drica

2014. szeptember 7.

Lánykámnak vásároltam, mert a t-vonalban megjelentek bőrén a mitesszerek. Kiváncsi vagyok, mennyire válik be, de csalódás lesz, ha valóban kivonják a boltokból. Az illata kellemes, szemmel láthatóan valóban iszapos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

LaurenC.

2014. július 28.

nekem nem szedte le a szennyezodest, viszont a homokdarab karcolta az arcomat es csipte is. Csalodas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

p.krisztikee

2014. július 15.

Remek termék, még remekebb áron, a hatás garantált, két nap alatt lehúzta a mitesszereimet, bár az ára a számomra az volt, hogy rettentően csípte az arcomat főleg a T-vonalban. Az iszapdarabok abszolút nem zavaróak, az illata kellemes. Este szoktam használni fürdés után, reggel pedig az Alverde citrusos mattító krémét szoktam használni, nekem bevált ez a csodás kettős. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Argilla, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.