Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásos, mitesszeres bőrre indiánasszony gyökér kivonattal.

Az iszap megelőzi a gyulladás és a bőrirritációk kialakulását. A benne lévő ásványi anyagok és nyomelemek mattítják a bőrt. Az indiánasszony gyökér kivonat antibakteriális, pórusösszehúzó és tisztító hatású.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásváni olaj alapú összetevőket. Ellenőrzött természetes kozmetikum.

abbey94

2014. július 1.

Furcsállom, hogy elvileg már nem gyártják pedig még elég sok DM-ben kapható :)
Kb féléve használom a másik iszapos arclemosóval együtt, és azóta nem voltak pattanásaim. Most nem nagyítok, tényleg nem voltak! Egyáltalán nem szárítja ki a bőrömet, pedig nagyon érzékeny vagyok az ilyen termékekre, a legtöbbtől húzódik és fáj a bőröm. Erősen ajánlom minden érzékeny bőrű pattanásos társamnak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Furcsállom, hogy elvileg már nem gyártják pedig még elég sok DM-ben kapható :)

Odrienn

2014. június 12.

Még csak tegnap vettem,de már most kedvenc! Nem csípi a szememet (ez nálam nagy dolog), nagyon finom az illata, szépen tisztít.

Update:Több mint egy hónapja használom, még mindig nagyon jó, minden reggel és sminkelés előtt ezzel kezdek :). Nem szárít túlságosan, szépen leszedi a koszt. Már csak arra vagyok kíváncsi nyáron hogy kezeli a fénylő bőrt.

Update2:Tegnap vettem még 1 flakonnal, annyira jó (fura, hogy azt írják nem gyártják,mert én még dögivel láttam....), az első napi 1x használat mellett 4 hónap után fogyott el, szerintem elég sokáig bírta :D.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Bambiii

2014. május 14.

Ezt már nem gyártják???? Most vettem kb. 2 hete és volt belőle bőven a dm-ben. Eddig rengeteg tonikot kipróbáltam, ez mindegyiken felülmúlik. Inkább mitesszeres, mint pattanásos a bőröm, de nagyon szépen ápolja és kevésbé zsírosodik. Nekem nagyon bevált, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 14.

stewie.griffin0503

2014. május 13.

Nem fűztem, nagy reményeket a lemosohoz. Csupán elfogyott az előző es gondoltam kipróbálok egy újat es kellemes csalódás ért! A bőröm kevésbé zsirosodott es szépen tisztitotta. Csodát nem tett vele de valóban segített. Ujra veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

Ginabebi

2014. május 7.

Isteni! Az új kedvenc. Nem vettem volna meg, de párom rábeszélt. Mindenképp ezt a márkát akartuk kipróbálni, de ha rajtam múlik, inkább a rózsás jött volna. Féltem, hogy túlságosan is szárítani fog. De inkább úgy fogalmaznék: tökéletes. Mivel olvastam előzőleg a színéről, így nem ért meglepetésként. Én még a kis iszapszemcséket is szeretem benne. És az összetétele még inkább meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

kalmaniki

2014. május 2.

A kis kiszerelést vettem meg belőle kipróbálás céljából. Nagyon bizarr, barna színű folyadék, jól tisztít, nem szárít, kellemes az illata, viszont nekem az első használat alkalmával kicsit csípte az arcbőrömet, utána viszont már nem jelentkezett ilyen probléma. Még csak 1 hete használom, eddig nem vettem észre, hogy kevesebb pattim, mitesszerem lenne a használatának köszönhetően, de nem irritálja a bőrömet, inkább ápolja azt. Jó kis tonik ez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Fairplay

2014. április 13.

Nem hiszem hogy kivonják, legalábbis én ma vettem meg az egész sort. Előbb kipróbâltam a mini utazó kiszerelést belőle, és nagyon tetszett. A tonik először ilyesztő volt, mert nem átlátszó, hanem barna, iszapos. Hírtelen azt gondoltam, hogy nem fogom megvenni a rendes kiszerelést, de kellemesen csalódtam. Nagyon jó a bőröm tapintása utána. Ahogy előttem is írták "vétek" rákenni utánna bármit is. Eddig nem is nagyon tettem meg, de ma megvettem a fluid-ot is, ami lényegében hidratáló. Sőt még a maszkot is megvettem, úgyhogy ennek az iszapos termékcsaládnak az összes tagja megvan. Ajánlom akinek zsíros bőre van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

djsmithpopo

2014. április 12.

Röviden:
A kedvenc tonikom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

Röviden:
A kedvenc tonikom.

dcneverland01

2014. április 1.

Én szeretem. Már újra is vettem. Jól tisztít és a zsírosodáson is segít kicsit. Azért nem adok 5 csillagot neki, mert olyan nagyon különleges, kiemelkedő tulajdonságai nincsenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

lbohuska

2014. március 30.

Nem az igazi.... Az állaga tényleg nagyon fura, de ez lett volna a legkisebb bajom. Nem éreztem, hogy tiszta lett volna utána az arcom, egy kicsit szárított is. És nem hogy szebb lett volna tőle az arcom, szaporodtak az apró kis pattik. Nem is használtam el az egész flakonnal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Argilla, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.