Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásos, mitesszeres bőrre indiánasszony gyökér kivonattal.

Az iszap megelőzi a gyulladás és a bőrirritációk kialakulását. A benne lévő ásványi anyagok és nyomelemek mattítják a bőrt. Az indiánasszony gyökér kivonat antibakteriális, pórusösszehúzó és tisztító hatású.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, állati eredetű és ásváni olaj alapú összetevőket. Ellenőrzött természetes kozmetikum.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

hila

2013. október 14.

Én nagyon szeretem ezt a tonikot. 2 hete próbálgatom, gyönyörűen fed, mattít, első alkalmakkal még lemostam, mondván kicsit fura érzés ilyen "poros" arccal lefeküdni, de most kipróbáltam lemosatlanul. Nagyon szép lesz tőle a bőröm, hamvassá válik tőle. Először azt hittem, gyorsan el fog fogyni, de igazából elég sok van benne, nekem az illata is nagyon szimpatikus. Az alkohol addig fel sem tűnt benne, míg itt nem olvastam milyen sok embernek nem tetszik emiatt. Én észre sem vettem. A pattanásaim is helyrerakja. :)
Újraveszem majd, ha elfogy. Az egész termékcsaládot szerettem volna kipróbálni, sajnos az éjszakai krémjükből nem találtam már a közeli DM-ekben.

Update: az ég azt hozta, hogy elfogyott egy hazaút során, az egész táskámnak, a könyveimnek, és mindenemnek átható indiánasszonygyökér szaga van. Kénytelen voltam újravenni. :D még mindig nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

greengirl

2013. október 4.

Huh, szerintem rajtam semmi sem segít. Próbálkoztam vele, megvásároltam az iszapos pattanás elleni krémet is, de együtt sem segítenek. :( Valószínüleg a hormonháztartásom a hibás, nem a termék, hosszútávon kiderül, hogy mennyit (nem) használ. Addigis három pont.

És annyi pattanásom lett tőle, mint amennyi tinikoromban sem volt. Nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

kakaska

2013. augusztus 11.

jó tonik de nem az igazi. Hamar zsírosodik utána a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

jó tonik de nem az igazi. Hamar zsírosodik utána a bőröm.

brvicky

Korcsoport: >54
2013. július 28.

Nagyon szeretem. Harmadszor vásároltam újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 28.

Nagyon szeretem. Harmadszor vásároltam újra.

opozi

2013. július 27.

Nagyon jó tonik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Nagyon jó tonik!

elizabett85

2013. július 23.

Nálam most ez a nyerő, egy darabig biztosan maradok nála. Én csak esténként használom.Szépen mattít, kordában tartja a pattikat, szárítja is őket, natúr termék és az ára is szuper jó, a többi hasonló tonikhoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Eduska

2013. július 7.

Pár hete használom és nagyon megszerettem. Először fura volt, h szemcsés, de már nem zavar. Tetszik az illata és a hatása. Mattabb lesz tőle a bőröm, de a pattanásokról nem tudok nyilatkozni, mert csak néha jönnek ki, nekem inkább mitesszeres a bőröm. Remélem idővel azokon is segít.

Up: Nagyon régóta használom, már a 2. flakon végén járok, de ez nem olyan, mint az első...eltűntek a szemcsék!!! Az iszapos lemosóban nincs iszap???!!!! A hatása pedig egyenlő a nullával! Áttörlöm vele az arcom és fél óra múlva tocsog a zsírtól.
Kell a francnak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 7.

Kell a francnak..

adri97323

2013. július 3.

Mattít, tisztít, kellemes használni és a szaga sem olyan rossz mint más tonikoknak. Pattanás és miteszer problémamegoldásáról még nem tudok nyilatkozni, mert csak párszor használtam eddig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

kiscsibe

2013. június 28.

A lányom használja rendszeresen. Már többször újravettük. Nagyon jól tisztít, mattít és jól karbantartja a vegyes, nagyon érzékeny, pattanásra, mitesszerre hajlamos bőrét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 28.

bcg

2013. június 26.

Nekem egyáltalán nem használ. Minden nap raktam föl az arcomra és semmi változás. Ráadásul még a pattanásaim is gyarapodtak, így biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Argilla, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Zinc PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.