Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2014. december 22.

10 Soft Cream, 20 Warm Toffee

zorica85

2015. december 13.

Nagyon bevált ez a termék, nemrég fogyott el és kétségbeesetten keresem az utódját egyelőre sikertelenül. :( Könnyű volt a használata, nekem megfelelt a fedése és nem volt maszkos érzetem. Délutánra ugyan már átfénylett de ezt is orvosolni tudtam egy kis ásványi púserrel. Nagyon jó lenne ha újra lehetne kapni vagy legalább valami hasonlót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

magichand

2015. augusztus 18.

Ez volt az első sminkcuccom, amit el is használtam. :) Nagyon szerettem, még mindig van egy pici belőle, ünnepnapokon használgatok belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

jzsofi

2014. december 12.

Nekem nem jön be. Mondjuk a szín sem jó (nem gondoltam volna hogy ennyire hullaképű vagyok hogy a warm toffee sötét lesz :D), de az állaga sem tetszik. Nem tudom szépen eldolgozni, foltos és átfénylik pillanatok alatt. Valahogy kényelmetlen érzés viselni, érzem hogy az arcomon van. A szemem alatti ráncokat pedig borzasztóan kiemeli. Úgy érzem mintha valójában szárítaná a bőröm, pedig amikor felkentem, olajosan fénylett. Szerintem még drága is, a kiszerelés sem praktikus mert ecsettel nem bírom felvenni, ujjal belemászni meg nem jó mert minden apró kis szösz beleragad a krémbe, gusztustalan. Minden egybevetve egy nagy egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Zsókus

2014. november 10.

Nekem nagyon bejön, nem lesz tőle fényes a bőröm, de ha nem kenek alapozás előtt krémet az arcomra akkor a száraz foltokat kiemeli az arcomon, ennek ellenére tökéletesen fed. Én is csak 1 héttel később jöttem rá véletlenül, hogy van benne tükör is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Noyi05

2014. október 30.

Elsőre nagyon bejön! Ma vettem meg, szóval hosszú távú tapasztalatokat majd később. Amúgy a tükröt én is csak azért találtam meg mert írtátok, amúgy az eladó azt mondta, ebben tuti nincs is. :D
Nekem vegyes bőröm van, de nem csillog nagyon, kis púderrel orvosolható. Fedése nekem tökéletes, nem maszk szerű, de mégis egységesíti a bőröm, kisebb bőrhibákat el is tünteti. Összetevők szerintem nagyon jók, ára is elfogadható.
UPDATE: Még mindig nagyon bejön, azóta is használom. :) Annyi negatívumot tudok felhozni, hogy az illata nagyon erős, púderes, de csak felvitel után, később jobb lesz. Ja és nagyon gyorsan fogy, nektek nem?? Vagy lehet hogy amiatt van ez, hogy szivaccsal viszem fel, és sokat beszív?
UD: Az első dobozzal elhasználtam, most a tél közeledtével újra vettem. (nyáron túl nehéznek találom) A gyors fogyás tényleg a szivacsnak köszönhető, egyszerűen nem szabad hozzá használni. :) Elég világos a bőröm, de egyébként a 20-as árnyalat van meg, a 10es szerintem a nagyon hófehérkéknek jó maximum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Natúrmániás

2014. október 23.

Én kifejezetten azért vettem, mert zsíros, pattanásos a bőröm, és nem mertem folyékony alapozót venni. Beváltotta a hozzá fűzött reményeket, tényleg púderszerűen viselkedik felkenve. Nekem viszonylag jól bevált, a fedése nem 100%-os, de én elégedett vagyok vele, igaz, melegebb időben hajlamos leolvadni. Én ezt elkerülendő púdert is használok, így már nem mászkál az arcomon. Amúgy én nem a szivacskával szoktam felvinni, mert abban több marad meg, mint amennyi az arcomra kerül, szóval a hozzá tartozó szivaccsal nem megyek sokra. Ettől eltekintve nekem 5 csillagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

csok.emoke

2014. október 16.

A sok jó kritika hallán vettem meg ezt a terméket, mondjuk talán pattanásosabb vagyok, mint az átlag, de nekem kb.semmi fedése nem volt és amikor felkentem, csillogot nagyon és kenődött....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 16.

wexie8

2014. július 13.

Jó fedés, szép szín (a legvilágosabbat vettem), jó összetevők, az ujjamon kicsit tényleg csillog, de ez felkenve már nem látszik, nem irritálja a bőrömet, ahogy előttem is írták, a száraz részeket sajnos eléggé kiemeli, úgyhogy ezért négy csillag. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 13.

veravera

2014. május 26.

Jó ár, szép összetevők, jó állag, én szeretem. Nekem nem kell alá hidratáló, fényvédő fölé szoktam tenni és nem egész arcra, igyekszem csak a takargatandó területekre kenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

love_cinderella

2014. április 14.

Régóta használom az Alverde kompakt csillámos alapozóját, de ahogy egyre melegebb van és lassan eljön a napozós időszak is kellett valami picit sötétebb és csillámmentes. A Glamour napokon sikerült féláron hozzájutnom, ennyiért mindenképp megérte. A külseje nagyon aranyos és jó illata is van. Felkenve először foltosnak tűnt, de miután kész voltam a teljes sminkemmel már nem tűnt annak természetes fényben sem. Sötétebb picit mint a mostani alapozóm, nyárra szerintem tökéletes lesz. A fedése nem tökéletes , és egy kis púder sem árt fölé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 14.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!