Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2016. július 3.

Amonalisa

2016. április 2.

Kellemesen csillog tőle a az arcod. Szeretem nagyon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Kellemesen csillog tőle a az arcod. Szeretem nagyon!

dorisz13

2013. május 21.

Highlightert kerestem, mivel itt a nyár és ilyenkor lehet egy kis csillogás az orcákon.:) Erre a termékre esett a választásom, mivel több Alverde sminkterméket is használok, és elégedett is vagyok, gondoltam ez is be fog válni.Nagyon természetes hatása van, elég visszafogott. A sötétebb bőrűeknek nem ajánlom, mert semmi nem fog látszódni, sajna az én esetemben is ez történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Malachite

2013. április 8.

Nagyon visszafogott a fényamit felvisz, már-már kevés is...de ha egyszer sikerül jól felvinni, nagyon diszkrét ragyogást kölcsönöz. Leárazva vettem meg, ennyi pénzért egye fene, de ha a teljes árat csengettem volna ki most mérges lennék :) Azt hisem még keresgélem a tökéletes highlightert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Lelyana

2013. február 3.

Szerintem nagyon jó, nappali sminkhez tökéletes, eléggé fehér a bőröm nem kell belőle sok.Szépen csillog.Természetes fényen jobban látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

rikiki25

2012. december 18.

Megvettem a márka és az összetevők miatt. Nappali sminknek jó, de csak nagyon, nagyon enyhén csillog, már szinte alig látszik. Felvinni nehéz. Még gyakorlom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

szambi

2012. október 31.

Hát ööö...mivel nekem alapból zsíros a bőröm és "szépen" csillog, így gyakorlatilag ezt kár rátenni. Na igen, én voltam bumbi, minek vettem meg. De ha pontosabban akarok fogalmazni, akkor azt mondanám, kár lenne rátenni, ha lehetne, mert alig tudok a gyöngyökről valamit felszedni, sem ecsettel, sem puffnival. Utóbbival valamelyest jobb a helyzet, de nem mondhatnám, hogy így is van értelme.

Összefoglalva: ha sikerül felszedni akkor egy picuri kis fényt és színt ad az arcnak, de nekem sajnos kevés, mert nem fed semmit, viszont a nagymamámon a múltkor színház előtt jól mutatott. Az összetevői nagyon tetszenek és mivel nem is olyan hű de drága, ezért valószínűleg nem omlok össze, hogy nem tudom igazán használni, majd nagyira elhasználom. :-)

Viszont csak 3-ast tudok adni, emiatt a felszedhetetlenség miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Viszont csak 3-ast tudok adni, emiatt a felszedhetetlenség miatt.

jkrisztie2

2012. október 31.

Szépen látszik, szolid csillogás, tehát nappali sminkhez tökéletes! nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

zildiki

2012. október 5.

Szintén nagy csalódás volt.
Az illata nekem kellemes, de ezen kívül semmi. Szó szerint. Semmi nem látszik az arcomon belőle, fény pedig a legkevésbé, pedig azért vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 5.

Szintén nagy csalódás volt.

IceLdy

2012. október 4.

Nem vagyok odáig meg vissza az Alverde-s termékekért, de smink fanatikus és gyűjtő vagyok, minden újat be kell szereznem így vettem meg ezt is, de nem bántam meg, nekem kifejezetten tettszik ez a szolid szín és az enyhe csillogás életteltelivé varázsolja az arcom és olyan természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

Letti

2012. augusztus 16.

Én nagyon szeretem, igaz nem olyan látványos a hatása, de enyhén csillog, így feldobja az arcpirosítót. Elég kiadós,szerintem már vagy 2 éve megvan, szinte nincs olyan nap, hogy ne használtam volna, de még mindig van belőle egy kevés. Szerintem a hozzá adott szivacskával fel lehet vinni elegendő mennyiséget, az ecset szerintem ehhez annyira nem passszol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.