Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. április 26.

Kategória:   Sminkek szájra

Színt és csillogást biztosít az ajkaknak, miközben hidratálja is azokat. Rúzsakvarcporral dúsított.

4 féle színben kapható

melindae

2014. január 15.

Exciting berry árnyalatban volt egy ilyen szájfényem. Színe szép, azt hiszem multicolor szájfény volt, az egyetlen baj csak az volt vele, hogy az árnyalatokat nem nagyon lehetett összekeverni :D Az ecset nagyon kicsi (talán rövid is ehhez), és többszörös felvitelre van szükség, mert a pici ecset csak nagyon kevés szájfényt szed fel egyszerre.
update: hm...megint beszereztem egy ilyen szájfényt, méghozzá 1€-ért :)) Nem tudtam ellenálni a blazing coralnak, ha lehetne, még beszerezném talán a piros árnyalatot is :D Szóval...az ecset kicsi, azt már tudtam a múltkor is, de valahogy elbánok vele, sokszor kell a flakonba mártani az ecsetet és kész :D Ez van, a színe és a csillogása nagyon szép, visszafogott, nem corall, szerintem egy halvány barck árnyalat...lehet valakinek nem felelne meg az illata, nekem nem árt. Ja, szeretem a krémes textúráját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 15.

bandita

2013. október 6.

Amióta sikerült lecsapnom egy kifutó termékkosárból 300 Ft-ért a Shiny Ice árnyalatra, egy cseppet sem fáj már a szívem a számomra pillanatnyilag elérhetetlen Misslyn szájfény után.
Áttetsző, dús, krémes irizáló mikrocsillámai abszolút betöltik annak a csodának az űrét.
Egy szájszínű kontúrceruzával aládolgozva luxus-fényhatású, ápoló réteget nyújt, sötétvörös rúzs fölé ecsetelve az ajak közepére lágyítja a túl intenzív színek vampos keménységét.
Nem ragacsos, de figyelemreméltóan stabilan ül az ajkak felületén.
Az applikátor azonban nagyon minimális anyagot képes kikotorni a tartály mélyéről, többszörösen turkálni kell benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 6.

Nem ragacsos, de figyelemreméltóan stabilan ül az ajkak felületén.

Hibiszkusz

2013. május 21.

A Nude Toffee van meg, szeretem mostanában ezeket az árnylatokat, és nincs az a bazári majmos csillogása amit utálok. Olvastam, hogy nem mindenkinek jön be az illata. Nekem szerencsére semmi bajom vele, sőt, talán még kellemesnek is mondanám. Sajnos nem valami tartós, és néha kicsit összecsomósodik a számon, de azért szerencsére nem ez a jellemző. Valami kedvezménnyel vettem, így ezres alatt volt, de szerintem kicsit drága alapjáraton.
Ja, azt elfelejtettem, hogy nem szárítja a számat, ami nagyon nagy pozitívum. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 21.

Lotty

2013. május 2.

Számomra katasztrófa ez a termék. Beleül a szám redőibe, sőt még jobban kihangsúlyozza a száraz, cserepes részeket. Az illata is szörnyű. Nagyon megbántam, hogy megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

dorika25

2013. február 28.

A Rapsberryt vettem meg még novemberben, teljesen elégedett vagyok vele, tényleg jogos az ápoló funkciója is, mivel azóta kevésbé érez kiszáradtnak a számat napközben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

csillag

2012. november 17.

okt 12. Beleszerettem ebbe a szájfénybe, 2 perc alatt... a nude árnyalatot birtoklom, délután óta:), 50%-os dm-es kuponommal potom 600 Ft-ért szereztem be.. Illata valóban nem az igazi, de csak azért mert, hozzá vagyunk szokva a tipikus gyümölcsös, édes illatú mézes-mázos szájfényekhez... abszolút nem kellemetlen, simán meg lehet szokni ... A színe, a végeredmény meg úgyis feledteti, ha ez valakit zavarna:) Tartósságra ne várjunk sokat tőle....

up: ugyanígy jártam, mint lejjebb egy leányzó. Nincs meg egy hónapja de már alig tudok kikurkászni belőle, pedig nem használtam minden nap (sőt!), talán túl rövid az ecset nem ér le az aljáig, hiába tartom fejjel lefelé vagy kevés benne a töltőanyag, passz...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

baobe

2012. szeptember 7.

Nekem is a színtelen van meg, 30-as, Shiny Ice, szépen csillog, kellemes állagú, tartóssága, mint a legtöbb szájfényé, közepes. Csak hát ennek is az illata/szaga! Nem tudok megbarátkozni vele. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Livomivo

2012. május 23.

Nos, a Raspberry van nekem. Gyönyörű nude hatás, istenien ápol, nem ragad, krémes, lágy, csak... éppen nem jön ki az applikátorral a tégelyből. Mintha egy lyukat fúrna az ecset és nem vesz fel semmit a termékből. Csavargathatom, forgathatom, semmi. Egy héttel a vásárlás után. Az a legkevesebb, hogy nem tartós. Hiszen nincs, amit felkenjek. Nagy csalódás a remek szín és állag ellenére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

cicurka

2012. május 19.

Nekem is a Shiny Ice van meg, ajándékba kaptam.
Kristálytiszta fényes csillámos kence.
Nagyon tetszik, tényleg nagyon kellemes viselni, szinte rásimul a számra, nem ráncosodik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

Nekem is a Shiny Ice van meg, ajándékba kaptam.
Kristálytiszta fényes csillámos kence.

luuna

2012. május 17.

Kellemes viselet a számon, egyenletesen kopik, nem csomósodik össze egy helyen. Nekem a Shiny Ice van meg, nagyon tetszik, szépen csillog. Főleg az összetevői miatt vettem és meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.