Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. december 15.

Kiszerelés:   5,5 g

2 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Black Fairy

2017. december 15.

Meglepően jó korrektor! Csak azért vettem meg, mert le volt árazva - ...
A fedése nagyon szép nagyon jól lehet használni, illik a bőrömhöz, kitűnő az állaga, nagyon tartós, és órákat át kibír rajtam is...Sajnos nagyjából négy óra után a ráncaim győznek a szemkörnyékemen, és bár előtte nagyon szépen fed, és nem ül bele, négy óra elteltével bizony mozgásba lendül a kicsike, akárhogy fixálom...:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Meglepően jó korrektor! Csak azért vettem meg, mert le volt árazva - ...

niky24

2017. november 17.

Nem rossz korrektor ez. Azért még mindenképp tennék egy próbát a világosabb árnyalattal, mert sajnos csak a Soft Honey-hoz sikerült hozzájutnom.
Bővebb vélemény, teszt a blogomon: http://mysparkle.blog.hu/2017/11/17/alverde_korrektorok_teszt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

natasa

2017. augusztus 21.

A sötétebb (Soft Honey) árnyalatot vettem meg. Ez sem sötét egyébként, de a másik világosabb. Szemkörnyéki karikák tompítása a cél. Halványít, de van jobb korrektorom is. A kis applikátor elég gagyi szerintem, ujjal ütögetem be inkább. Jobbat vártam, de még használgatom azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0