Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. november 30.

zefRen66

2018. május 30.

Féláron sikerült hozzájutni, de sajnos így sem érte meg. A bőrszínemhez passzoló 01-es Naturelle árnyalatot választottam, de sajnos sehogy nem tudom használni. Próbáltam hegekre, szem alá, gyulladásra. Direktben, ecsettel, ujjbeggyel eldolgozva, de egyszerűen nem fed. Nem tudom mit csinálok rosszul, pedig annyira bejött a ceruzàs kiszerelés és az összetevők...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

AnnaR

2018. január 30.

990 ft lett az ára és ezen az áron nekem teljesen jó :) Jobban tetszik, mint a Catrice camouflage korrektora. Nagyon jó a kiszerelése: tekerős és szép a fedése is, kíváncsi vagyok, hogy hosszú távon is tudja-e tartni az első használat pozitív élményeit. Eddig megy rá az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. november 30.

Megújult a coverstick, már nem fa és hegyezős, hanem csavaros, műanyagos. Én ezt eddig észre sem vettem, most azonban igen. 2 színben van, bézs és naturelle, utóbbit vettem, ez szép világos. Hát ez tökéletes! Egyszerűen a legjobb, a legjobban tapadó, kellően krémes, ám szilárd, nem mázgálódó, szép színű, szépen alkalmazható, kitűnő kis cucc! Van többféle fedő kencém a kis piroosságok, foltok vagy szem alatti rész feljavítására. Ez mind közül a legjobbnak ígérkezik. Örülök, hogy észrevettem az új állványon, mert szerencsére nem az ember bokájának magasságába rakták le a cipőnk karimájához, hanem szem (SZEM) magasságába. 999 Ft, az ára is jó; nagyon megéri, ajánlom. Szépen elfedi, amit el akarunk fedni vagy tompítani. Nagyon jól bepaskolható és igazodik a környezetéhez. Csak pozitívumokat lehet sorolni erről az igen hasznos ceruzáról. Örülök, hogy nem kell hegyezgetni. *5-ös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 30.

DianaS

2017. szeptember 4.

Univerzális kis ceruza. :) Jól lehet vele dolgozni, szépen fed, kissé krémes textúra ezért óvatosan használom nehogy kukacosodjon, szemöldök köré, pattanásokra, foltokra szuper, de szem alatti karikákra nem igazán vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Boriskajuliska

2017. június 17.

Nem tipikus korrektor, viszont pici foltokra, árnyékokra pici rozáceás részekre tökéletes. Szerintem ami "mindenre jó" nem jó semmire, arra használom amire működik pl. halványan a száj körvonalát megrajzolva, azt eldolgozva (úgy hogy látszódjon de ne legyen kontrasztos) helyén tartja a rúzst + még ki is emeli a színét. Szem alatti korrektornak nem jó, de nem is arra lett kitalálva, viszont az alapozó fölött használva szépen a helyén marad. Többször vettem már újra, és még fogom is, az ár pedig nagyon baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Fruzsi

2017. május 13.

Nem is értem miért vettem meg. Egyszerűen nem jövök rá, mire jó. Iszonyú kemény, lehetetlen bárhová is felkenni, a szem alatti karikákra nem jó. Régi pattanásfoltok vannak a bőrömön, azt se tudom vele eltüntetni (elhalványítani se). Stifteset használok a foltokra (az alverdés is nagyon jó), és folyékonyat a szem alá. Ezt nem értem, mire használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

SzaboEmese92

(!)
2017. március 20.

Precíz, könnyen el lehet dolgozni ujjbeggyel. Kis mennyiséget használva tökéletesen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

pm2013

2016. augusztus 26.

Szem alatti karikák fedésére használtam volna, de oda egyszerűen nem lehet felkenni, annyira kemény. Csak arcon (főleg járomcsonton) lévő bőrhibák fedésére volna alkalmas, de nekem még oda is túlságosan száraz állagú. Feltételezem, hogy a hegyezhetősége miatt készítették ilyen keményre, de így viszont szinte használhatatlan. Jobb lenne, ha automata (önhegyezős, azaz kitekerhetős) formában adnák inkább ki, egy kicsit puhább állaggal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

magichand

2016. augusztus 22.

Igazi jó kis táskába dobós, gyorsan felvihető darab, szép természetes eredménnyel. A tartóssága nem az igazi, ezért nem maximum pontot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

NamelessWonder

2016. július 7.

Majdnem semmire sem jó. Szemöldök ceruzának még elmegy meg ha nagyon muszály akkor pattanásra is alkalmazható, de vannak sokkal jobbak a piacon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol