Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2019. január 2.

Könnyű, krémesből púderessé váló korrektor, megújult összetétellel. 3 színben elérhető: vanilla, ivory és natural beige.

fokyandi

2019. június 18.

Épp elfogyott és szomorúan tapasztalom, hogy már nem tudok másikat venni. A natural beige árnyalat számora tökéletes volt, sőt A TÖKÉLETES! Most kereshetek egy másik hasonló terméket

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

TheNancy07

2019. január 29.

Szerintem 2 éve biztosan megvan. Éppen elfogyott az alapozóm, ez meg szó szerint hánykolódott, egyáltalán nem használtam (szinte új). Valamit muszáj volt felkennem a karikás szemeim alá, így hát gyorsan felkentem és eldolgoztam simán csak az ujjaimmal. Meglepően nagyon szépen fed, teljesen elhalványítja a karikákat, nem szárít, nem fényesít, a téli sápadt fakó arcomhoz mondhatni tökéletesen illik, beleolvad. Elájultam :D Viszont, ha már tényleg nem gyártják akkor ez ciki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Scillamolnar

2018. november 24.

Natural beige árnyalatban vettem meg. Szem alatti karikákra, kisebb pattanásokra és hegekre teljesen jó, nagyobb dolgok kifognak rajta. Alapozó alá szoktam feltenni erősítésnek a problémásabb területekre. Szépen egyenletesen eldolgozható és ahogy elnézem még jó ideig elég lesz a tégely tartalma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Tavasz tündér

2018. november 15.

Hm valahogy a márka korrektorai nem válnak be nekem, sem színben, sem állagban, inkább az újabb fajtákat ajánlom kipróbálásra. Túl világos színekben kapható ez a termék is, nem tudom használni. Közepesen tartós, a fedése sem lenne rossz, de a száraz részeket kiemeli. Gyorsan púderesre szárad, szóval van mikor nem lehet normálisan eldolgozni. A szemem alá nekem sem működik, szárít, nem lehet természetes hatást elérni vele. A belenyúlkálós kiszerelés sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Aadrii

2018. október 17.

Nem nyújt maximális fedést, de szem alatti területen egész jól szuperál. Az én bőrömet nem szárította ki, szépen el lehet dolgozni, az illata semleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

M3la

2018. október 10.

Első kipróbálásnál tök jónak tűnt, még a szagát is elfogadtam, aztán másnapra apró kis pattanások jöttek ki a fejemen mindenhol, ahova kentem belőle, kivéve a szemem alatt. A második próbálkozás után mégrosszabb lett a patik helyzete, plusz a bőrömről sem tudtam teljesen leszedni azt a zsíros érzést amit hagyott maga után, szóval azt hiszem, ez kuka. 🤷‍♀️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

rcsennge

2018. szeptember 18.

Ivory árnyalata van meg. Szeretem. Szem alatti sötét - sajnos genetikai eredetű - karikáimat teljesen jól el tudom vele rejteni. Nem tart ki 12 óráig, olyan 5-6 órát bír, de ez nem probléma, mert a kiszerelése pont az a táskába dobós, magammal vivős :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

adree861030

2018. augusztus 14.

Nagyon beleül a ráncokba és hiányolom a sötétebb színeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon beleül a ráncokba és hiányolom a sötétebb színeket.

Eszter555

2018. augusztus 11.

Próbálkoztam vele többször, de sajnos nekem nem vált be. Hihetetlen módon kiszárítja a szem alatti részt, pedig nincs érzékeny bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Rainbowgirl14

2018. június 19.

Itteni vélemények alapján vettem meg. A csúnyább pattanásokat nem fedi el tökéletesen, de jól építhető. Szépen bele lehet dolgozni a bőrbe. Rengeteg ideig elég, már több mint egy éve használom, de még mindig nem fogyott el. A szem alatti sötét karikákra és mitesszerekre is jó. A 20-as ivory árnyalatot használom, ez tűnt az üzletben a legvilágosabbnak, mikor megvettem. A száraz bőrterületeket sajnos eléggé kiemeli, és kicsivel lehetne tartósabb is, de összességében nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.