Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: baobe, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. szeptember 9.

Púderes-krémes állagú.

Nancika

2016. szeptember 8.

Már más a csomagolása, mint a képen látható terméknek, lehetséges, hogy az összetevői is megváltoztak (csak lusta vagyok felvinni az adatbázisba most, majd valamikor lehet utánajárok), viszont ez az újabb verzió nagyon jó, nagyon szeretem. Ugyan a legvilágosabb is egy kicsit sötét talán (ami az Alverdétől számomra szokatlan), de nagyon könnyű használni, tartós, nem ül be a szem alatti ráncokba, kellemes viselet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

FeketePiroska

2015. május 22.

Sajnos egyik árnyalat sem az igazi a bőrömhöz, hamar lejön ha önmagában használom, egy bőrszínemnek megfelelő alapozó púder párossal viszont egész jó. Egy bajom van vele , sajnos a fémes tárolója elszínezi a korrektort és szürkés lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Kiscsillag5

2015. március 22.

Alapvetően szeretem, mert jól fed és nagyon jól illik a bőrszínemhez a Caramel árnyalat. Viszont valahogy furán darabos. Nem tudom hogy és miért, de fura. Amit először vettem az nem volt az, de amiket mostanában, azok igen. Van, hogy feltéve kukacosodik és le kell söpörnöm az arcomról ami nem oda való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

monikovacs

2015. január 5.

Szerintem elég jó kis termék, tényleg kis adag:), de szerencsére nincs benne annyi méhviasz, mint az Alverde többi alapozójában, púderében, stb.
Szem alá biztosan nem jó, de szerintem nem is arra való. Én legalábbis nem tennék olyan krémes concealert a szemem alá, ami az ígéretek szerint por alakúvá fog válni.
Nem csodaszer, de áll környékére nagyon jó, mert mattít és jól fed. Nekem a 10-es árnyalat felel meg a fehér bőrömhöz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 5.

Heloise

2014. október 1.

Sajnos nekem sem lesz pozitív a véleményem. A Catrice korrektorát akartam kiváltani valami "egészségessel" és erre esett a választás hosszas tanakodás után. Szem alá a karikákra megfelelt, de mivel a legtöbb szemhéjalapra allergiás a bőröm és begyullad, én szemhéjalapnak is ezeket szoktam használni. Szóval szemhéjra katasztrófa, furcsa darabok jönnek az ecsettel amint ráviszem a szemhéjport, pár óra múlva pedig a minőségi MAC színnek nyoma sincs a szememen, csak a redőkben színes, túrós kukacok. Borzalom. Én Alverdéből már ott tartok, hogy egyre kevesebb fajta terméket használok, mert szépen lassan mindegyikben csalódok. Talán a golyós dezodor, a testápoló, és a kétfázisú lemosó ami ér még valamit... Sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 1.

klaere

2014. szeptember 7.

Rettenetes. Megvettem a fehér (színtelen) árnyalatot, de ez katasztrófa. Ez nem is krém, hanem valami nyúlós zselé... Színe a tégelyben bizalomgerjesztő, de felvitelkor nincs is színe.:O Fedése nincs is, könnyen kukacosodik és azon már meg se lepődök h semmi köze sincs a púderes finishez. Azt nem értem minek ennyi jótékony összetevő bele. Okés, natúrkozmetikum, de hogy én ezt nem engedném forgalmazni, az is biztos -.- Azt hiszem itt be is fejeztem az Alverdés pályafutásomat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

irislove

2014. augusztus 18.

Mindigis használtam korrektort, mert abból legalább van a hófehér bőrömnek megfelelő árnyalatú. Eddig a Coverderm korrektorjait használtam, de nem olyan rég kifogytam a készletből, úgyhogy indult a vadászat egy utódért. Szeretem a természetes dolgokat, próbálok vigyázni a bőrömre (nagyanyáink hibáiból tanulva), úgyhogy gondoltam kipróbálom. Mivel a bőröm hajlamos brutális módon fényleni nagyjából fél óra után, a púder szóval engem megfogtak. A megfelelő árnyalatot is megtaláltam, gyorsan ki is próbáltam otthon. Elég nagy csalódás volt, hogy nem lett púder hatása, sőt.. A hidratálóm és a cc krémem főlé vittem fel, de a fedése minimális, a púderré válása pedig elmaradt. A szem alá és nagyon apró hibákra jó, de a pattanásokat vagy nagyobb hibákat nem fedi el. Kár érte, szerettem volna..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Doroti_13

2014. július 17.

Nem túl tartós sajnos, és nem is fed túl jól. Nekem sokkal jobban bevált a Catrice korrektorja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

dana90

2014. július 2.

Minap szereztem be a 30 farblos "árnyalatot" vagy nem is tudom, hiszen tök fehér a színe. Hát... az illata förtelmes, oké, leárazva vettem, a szavija is most jár le, dehát akkor se éreztem még ilyen szagot egy korrektoromnál sem. A fedésével sem vagyok megelégedve tökéletesen, szem alatti karikára nekem közepesen teljesít, a bőrhibákon szinte semmit sem változtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

truska

2014. július 1.

Hát én akcióban vettem meg egy nagyon világos árnyalatot. Azt gondoltam jó lesz a szem könyékre, karikákra meg egy két helyre. Hát ezt a termék sztem nagyon semmire sem jó. Krémes, de púderes emiatt az állaga nem passzol semmilyen más korrektorhoz, bb krémhez, nem fed rendese, és irtó hamar kukacosodik. Még gondolkozom mire tudom majd elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.