Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: abrnt, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Tusfürdők

A lágy tenzideket tartalmazó családi tusfürdő alaposan és kíméletesen tisztítja meg a bőrt. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó bio mangó és bio füge gyümölcsös kompozíciója, valamint a növényi glicerin hidratálja a bőrt, ezáltal kellemesen bársonyos bőrérzetről gondoskodik. A bio aloe vera levet és Atlanti tengeri sót tartalmazó tusfürdő a trópusi gyümölcsök kellemes illatával kényezteti a testet és lelket.

vgeorgina

2020. május 19.

Ár/érték arányban megfelelő, nem a legjobb, de ártani sem ártott nekem. Szerintem nem szárít, és szuper a nagy kiszerelés. Egy-két összetevőjén lehetne vitatkozni (Sodium Coco-Sulfate, főleg ilyen "előkelő" helyen, Parfum)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

barbel

2020. április 4.

Kedves illatú és állagú tusfürdő, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Kedves illatú és állagú tusfürdő, teszi a dolgát.

Alix

2020. február 18.

Jó az állaga, kellemes az illata, teszi a dolgát.Az összes Alverde tusfürdő között, ez az egyetlen ahol nem érzek megfosztottságot azért, mert természetesebb terméket választok.(Sajnos a többi illatban, állagban messze nem olyan élmény mint az “normál” tusfürdők.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Szaszlu

2019. december 27.

Nagyon kedvező árú termék. Nagyon jó, frissítő illata van, ami sajnos nem tartós, hamr elillan. Érzékeny a bőröm, mellyel abszolút kíméletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Dorotea09

2019. november 12.

Imádom az Alverde termékeit, elsősorban a barátságos összetevők és az ár miatt. Ez a tusfürdő sem habzik,de nincs is rá szükség, inkább gélesebb állagú, viszont jól felvihető,nem kell belőle sok. Az illata nem tartós a bőrön. Nem szárítja, nem bántja az érzékeny bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Nanny0702

2019. március 28.

Most ez a kedvenc alverde tusfürdő.
Reggelente mosolyogva indul a nap a nem hivalkodó, de kellemes friss illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Most ez a kedvenc alverde tusfürdő.
Reggelente mosolyogva indul a nap a nem hivalkodó, de kellemes friss illattal.

Pipex77

2019. március 6.

Imádom az illatát. Nekem pont annyira habzik amennyire kell. Nem szárítja a bőröm. Szeretem. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

blanche-neige

2018. november 27.

Nagyon szeretem az illatát. Kár, hogy nem habzik, de így is megfelel. Nem érzem, hogy szárítaná a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

tnorazso

2018. november 16.

Nagyon finom illata van, de nekem csak 4-es mert nehezen habzik fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Nagyon finom illata van, de nekem csak 4-es mert nehezen habzik fel.

violetti

2018. november 5.

Szerintem egyik gyümölcs sem annyira átütő illatú és együtt sem voltak erősebbek :/ Egy ideje próbálok már átállni a természetesebb összetevőkre, emiatt tesztelgetem a tusfürdőket, de ezt valószínűleg nem fogom újravenni. Eddig az Alterrás krém állag jobban bejött (és kevésbé szárított), mint ez a gél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium Lactate