Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: abrnt, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Tusfürdők

A lágy tenzideket tartalmazó családi tusfürdő alaposan és kíméletesen tisztítja meg a bőrt. Az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó bio mangó és bio füge gyümölcsös kompozíciója, valamint a növényi glicerin hidratálja a bőrt, ezáltal kellemesen bársonyos bőrérzetről gondoskodik. A bio aloe vera levet és Atlanti tengeri sót tartalmazó tusfürdő a trópusi gyümölcsök kellemes illatával kényezteti a testet és lelket.

Nessy

2021. április 18.

Erdőmester fagyi illatú tusfürdő. Kíméletes, kellemes használni. Nem szárít, átlagosan tisztít, ahogy egy Alverde tusi, de az illatával kiemelkedik a többi közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Pajzs

2021. január 22.

Nagyon szeretem az illatát, nyálcsorgatóan gyümölcsös, a füge és a mangó is érett arcát mutatja benne. Tusfürdőként jól tisztít, engem nem szárít, nem irritál, és fürdés után is megmarad az illata a bőrömön lágyabb formában. Habfürdőként is szoktam használni, és annak is kiváló: habos lesz tőle a víz, és illatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

AVoracsek

2020. október 19.

Az egyik kedvenc illatom az alverde tusfürdők tekintetében. Kellemesen hidratálja a bőrömet. Ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Extra érzékeny és száraz bőrömre az Alverde tusfürdők nagyon beváltak. Ez pedig az egyik legkellemesebb, lágy illat, optimista hangulatot hoz magával :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

encsike87

2020. augusztus 28.

Isteni az illata, kíméletes a bőrhöz és olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

Isteni az illata, kíméletes a bőrhöz és olcsó.

TheMadHatter

2020. június 18.

Az elején tetszett. Kellemes az illata is, a mangót és fügét is lehet érezni egyszerre, de mégis külön is, ami fura, de nem rossz. :) 1 hét használat után viszont észrevettem, hogy kis pattanások lettek a karomon és a combomon, ahol eddig még soha nem voltak. Más terméket nem használtam ott, ezért erre gyanakodtam. Miután abbahagytam a tusfürdőt, el is tűntek. Így nem fogok többször venni, de kár, mert amúgy szerettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Sisszy

2020. június 17.

Uhhh, nagyon nagyon imádtam. SZuper illata volt, az állaga géles, jól habzik és viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

vgeorgina

2020. május 19.

Ár/érték arányban megfelelő, nem a legjobb, de ártani sem ártott nekem. Szerintem nem szárít, és szuper a nagy kiszerelés. Egy-két összetevőjén lehetne vitatkozni (Sodium Coco-Sulfate, főleg ilyen "előkelő" helyen, Parfum)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

barbel

2020. április 4.

Kedves illatú és állagú tusfürdő, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Kedves illatú és állagú tusfürdő, teszi a dolgát.

Alix

2020. február 18.

Jó az állaga, kellemes az illata, teszi a dolgát.Az összes Alverde tusfürdő között, ez az egyetlen ahol nem érzek megfosztottságot azért, mert természetesebb terméket választok.(Sajnos a többi illatban, állagban messze nem olyan élmény mint az “normál” tusfürdők.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Sodium Lactate