Alverde

Ár:   €3 (csomagban)   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   €3 (csomagban)
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Csipkerózsika testvaja bio füzike-kivonattal. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

Reb

2018. szeptember 15.

A sorozat többi tagjához hasonlóan ez is bejött. Az illata nem kifejezetten rózsás. Nagyon tetszett az a "mesés" kollekció!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Black Fairy

2018. január 12.

Nem szeretem a rózsaillatot, így ezt se...
Az állaga túl zsíros, alig szívódik be, bár a hidratálása teljesen megfelelő.

Ismételten: nem egy TBS, és nálam az az irányadó testvajaknál, de nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Nem szeretem a rózsaillatot, így ezt se...
Az állaga túl zsíros, alig szívódik be, bár a hidratálása teljesen megfelelő.

ildyy

2017. november 26.

Nagyon jól hidratál, kis mérete miatt bármilyen kis táskában is elfér. Én elég hamar elkenegettem mindhárom limitált testvajat, azt hiszem, ha újra tudnám venni, ennél okosabban használnám, amolyan alkalmi krémnek. A száraz bőrfelületeket nagyon gyorsan regenerálja, az illata nem hivalkodó, finom, nekem kicsit púderes. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Makk Zsuzsó

2017. október 4.

Nagyon kellemes illatú, jó sűrű krém, kéz- és lábkrémnek használom. Masszírozva pikk-pakk felszívódik, puhít, hidratál, teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

laszti

2017. június 5.

Kis mérete miatt kézkrémként használtam. Bevált! Finom illat és textúra, megfelelő zsírozás és hidratálás, még télen is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Tvylvis

2017. május 12.

Ez egy az egyben a korábbi Vintage Rose testvaj átcsomagolt kiadása. Összességében nem baj, azt már pár éve nem lehet kapni, és alapvetően jó termék volt. Amúgy ez az egész Grimm-mesés vonulat nagyon aranyos (és nem, nem Disney hercegnős :-))
A belbecset hosszan nem ragozom, hozza a szokásos, igen jó színvonalat. A krém állaga inkább a sűrűbb verziókra hajaz, kell egy kicsit kenegetni, hogy jól terüljön. Jól hidratál, bár én naponta, kétnaponta használok testápolót (itt is fő a rendszeresség, szerintem egy krémtől sem várható el, hogy hetente, havonta egyszer történő használattal megváltható a világ). Az illata nem teljesen rózsás, inkább a vadrózsa, csipkebogyó vonalat hozza, igazi tavaszköszöntő darab. Összességében nagyon szeretem ezeket a mini testvajakat, kifejezetten praktikus utazáshoz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

dudocska

2017. február 8.

A 3 közül ezt szerettem a legkevésbé mind illatra, mind használatra. Sajnos túl zsíros volt, sokára szívódott be, illetve az illata számomra nem jött be, nekem ezek a rózsás illatok sajnos nem tetszenek :( De a természetes összetevők miatt jár neki a 4*, meg amúgy hidratált is, csak kicsit nehezen szívódott be, na. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

zsazsa

2017. február 1.

Ennek a testvajnak az illata nem fogott meg, ennek tetszik a legkevésbé. De a hidratáló hatása ugyanolyan jó, valamint az állaga is a sűrű vajas, mint társainak, és a címkéje is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

szeliger

2017. január 16.

Az Alverde úgy tűnik alapillatot váltott, egy édesebb, púderesebb aroma uralja a mostanában kijövő termékeiket. Be kell vallanom, hogy nekem nagyon tetszik, a krémezgetés is egy élmény és ugyan az intenzitásából az illat hamar veszít, a tartósságával tesz arról, hogy sokáig érezzem. Maga a testvaj fehér színű, a hűvös, de nem hideg vajhoz hasonló állagú. Kicsit nehezen olvad, ha a bőr melegét átvette, már könnyebb kenegetni. Nekem nagyon gyorsan fogy, elég sokat igényel a bőröm belőle, cserébe egész jól hidratál. Sosem szívódik be teljesen, ha egész keveset használok belőle, akkor sem, de ez engem nem zavar.
Tőlem ötöst kap, jó kis termék szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 16.

Tőlem ötöst kap, jó kis termék szerintem.

Lettike77

2017. január 8.

Jól hidratál, viszonylag hamar beszívódik. Az érzékeny bőrömet nem irritálja. Az illatát viszont nem bírom elviselni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0