Alverde

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Dezodorok

Ápol és véd.

dalma92

2017. május 17.

Kismamaként használtam, és nagyon szerettem. Enged izzadni, viszont illatozik az ember tőle :) igényes az üvege is. Aki szereti a természetesebb deókat, az próbálja ki, ez egy jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

writa

2017. április 20.

A legnagyobb hátránya, hogy gyorsan elfogy, így hiába olcsó, mésem gazdaságos. Egyébként kellemes az illata, a hétköznapokon jól megállja a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

pilleriin

2017. március 28.

Hideg időjárásban használtam, nem sportoláshoz, csak a hétköznapi jövés-menéshez. Tetszik az összetevőinek a listája, kellemes az illata is, átlagos, semleges és nem hivalkodó. Rendkívül nehezen szárad, nagyon nehezen szívódik be, nagyon erősen befogja és összecsíkozza a ruhát, kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

szilvasitimea

2017. január 26.

Borzalmas. Indokolatlanul sok jön belőle egy használatra, és nem vált be, mint dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Knori

2017. január 19.

Ahhoz képest, hogy alumentes, nem rossz, nekem tetszik az illata, de 3-4 óránál tovább biztosan nem bírja a gyűrődést, pedig nem vagyok egy különösebben izzadós típus. Azért itthonra elhasználom, mert ha nem muszáj, nem használok izzadásgátlót, de sajnos még nem találtam olyan alumentest, ami kibírna egy munkanapot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

Csally

2017. január 9.

Nem vált be. Túl sok, nehezen szárad. Számomomra nem elég megbízható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Nem vált be. Túl sok, nehezen szárad. Számomomra nem elég megbízható.

EmokeAnita

2017. január 7.

Az eddigi legrosszabb deo - sem nekem, sem a testvéremnek nem vált be, egyszerűen olyan, mintha ott sem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

shel8y

2016. október 25.

Szeretem az illatát, az állagával is elvagyok, az alumíniummentessége miatt használtam, kitartóan próbáltam 2-3 hónapig.... de szörnyen rosszul éreztem magam vele, állandóan büdösnek éreztem magam, még mikor nem is sporthoz, vagy nyári kánikulában használtam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Lucyll

2016. szeptember 6.

Uff, nekem ez a deo egy teljes kudarc. Vastag csíkot húz, nehezen szárad és büdösebb leszek vele, mint nélküle. Respect az alumíniummentességéért és az öko- meg állatbarát gyártási technológiáért, de sajnos nálam semmi pozitív hatása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Nymphea

2016. augusztus 12.

Pár hete nagy alumíniummentes deozásba fogtam, és megrögzötten kajtattam a ,,mentes" termékek után.Ennek tetszett a legjobban az illata, a többi Alverde szerintem annyira büdös, hogy biztosan nem kenném magamra. :(
Azóta többször is használtam, a kristálydeo (Balea) fölé szoktam, sajnos eléggé fehér, szóval csak akkor szoktam ezt elővenni, amikor tudom, hogy nem kell sietnem, és meg tudom várni, amíg beszívódik.
Az illata számomra valami mennyei, imádom csak szagolgatni is.Tegnap kellett egész nap teljesítenie először élesben, korábban csak itthonra kenekedtem vele, de a biztonság kedvéért egy spray változatot is bekészítettem, ha szükség lenne újradezodorozni. Nagy meglepetésemre brutál a cucc, nem is kellett a spray. Bár izzadás volt (hiszen ez természetes) , szag csak egy igen kevéske, az is egy rohanós, kánikulai meleg, hosszú nap után. Ilyen áron szerintem teljesen megéri. Nekem tetszik.

Sajnos le kell, hogy pntozzam, megtört felé a bizalmam, pedig annyira, de annyira akartam szeretni. Ma alig 2 óra (nem is kánikulai) rohanás kifogott rajta. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.