Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. május 9.

bonivagyok

2016. március 22.

Fél áron jutottam hozzá a electric silver árnyalathoz, és hát kicsit csalódás volt.
Persze jó, mert naturkosmetik stb azonban nem nagyon pigmentált.
A fekete inkább sötét szürke, és bizony ahogyan írták korábban 2-3 óra alatt "elpárolog".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Persze jó, mert naturkosmetik stb azonban nem nagyon pigmentált.

vpverapapp2

2016. március 6.

nekem electric silver árnyalatban van meg, és amúgy kaptam. nagyon szép színei vannak, és könnyű felvinni, viszont annyira nem tartós, kb 2 óra után totál lejön, főleg a fekete. mondjuk feketénél állandóan ezt tapasztalom, szóval ehhez mérten nem húzom le. a doboza nagyon jó, jól zár, nincs az, hogy magammal viszem, és mindent elönt a szemhéjpúder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

Leonka

2015. december 12.

Barnában vettem, féláron. A színe szép, jó minőségű, viszonykag tartós. Az egyetlen bajom az, hogy a szemráncokba beleragad, és vonalas lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Kataaaaa27

2015. december 1.

Nekem nem igazán jött be,porzik,nem túl pigmentált,és a ráncocskákban is összegyűlik hamar,szóval nem valami tartós.Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

tomkogy

2015. november 7.

A sötétbarna világos színűt vettem meg. Szerintem erősen pigmentált, ezzel nincs problémám, viszont csúnyán összegyűlik a szemráncokban, redőkben, amit eddig még ritkán tapasztaltam.
Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 7.

Nem venném újra.

Pinky

2015. október 3.

A sötét szürke - világos szürke kombó van meg. Teljes pénzkidobás, mivel akármennyit felvihetek, semmi sem látszódik az egyébként világos bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

megnemmondom

2015. július 22.

A képen is bal fent látszó világos-lilás-mályvás árnyalatott vettem meg. A mályvából akármennyi réteget pakolhatok de nem látszik igazán, a csillámos rész pedig annyira porzik hogy bármilyen ecsettel (vagy csak az ujammal) rakom a szememre mindenhova kerül belőle. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

kelithyn

2015. június 28.

Nekem a barna van meg. Valószínűleg kifutó termék, mert azon a részen találtam féláron. Teljes árat, így kipróbálva nem fizetnék érte, mert bár rajtam viszonylag tartós és szépen pigmentált, felvitelkor bosszantóan nagyon pereg. :( Mivel viszont ez lehet az én bénaságom is és könnyen lemosható a lepergett por, így csak 1 csillag mínusz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

FeketePiroska

2015. május 22.

Brilliant blue árnyalat van meg nekem, egészen jó csak nagyon kicsit csillog, nem erősen pigmentált, tartós, könnyen lemosható, könnyen felvihető , eldolgozható , javítható. (kék helyett inkább szürke színre hajaz)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

dorakiss

2015. április 22.

34 Mauve Harmony árnyalatot vettem, tökéletesen illik a világos bőrömhöz, szőke hajamhoz. Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, nagyon jó a termék.
Könnyű vele dolgozni, nem porzik, a színek természetesek. Ami fontos számomra, hogy tartós! Egyetlen egyszer szoktam nap közben igazítani, de már annyira megbízom benne, hogy nem is ellenőrzöm. Poénból vettem meg (tetszett a színe és az ára) nem gondoltam volna, hogy napi szinten fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.