Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. november 28.

3 árnyalatban kapható:

• 10 Glowing Brown - vegán
  • 20 Rosy Taupe - nem vegán
  • 30 Purple Rocks - vegán

7ot

2017. május 22.

Rosy taupe színben van meg. 500-ról volt 250-re leértékelve, többért tuti nem hoztam volna el, de így miért ne?
Az enyémben nem nagyon látok csillámokat, nem is baj, nem igazán szeretem az olyan dolgokat.
Nagyon szép fénye van; ha jól el van dolgozva, nem potyog, viszont picit porol. Highlighter-nek is használható. Tartósságra is megfelel, mert nem várok el tőle sokat.
Így összevetve, ennyi pénzért teljesen korrekt, amit kaptam, örülök neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

Így összevetve, ennyi pénzért teljesen korrekt, amit kaptam, örülök neki.

cintialaura

2017. január 23.

Kiárusításon jutottam hozzá, 250 (!!) forintért. A 30-as, purple rocks van meg, de nagyon szeretném a barna árnyalatút is beszerezni még. Hétköznapokra pont elég, ad egy kis színt, minimálisan csillog és a helyén marad. Szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

repis

2017. január 12.

Úgy látszik mindenki kiárusítva jut ehhez a termékhez. :)
Én szerintem a kiárusítás kiárusításán jutottam hozzá 399-, áron a 30 Purple Rocks árnyalathoz.
Nem valami pigmentált, viszont a csillámjait imádom, az sem zavar, ha egy kevés lepereg a szemem alá a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Úgy látszik mindenki kiárusítva jut ehhez a termékhez. :)

lydiadeathtrance

2016. szeptember 10.

Én is akciósan vettem 2 db-ot. 1 glowing brownt és egy rosy taupe-ot. Maximálisan elégedett vagyok velük. A glowing brownt használom pirosító/highlighternek-nagyon szép fénye van, picike elég belőle, szépen el lehet oszlatni az arcon, illetve a szemhéjamra is használom: egész nap a helyén marad, nem csomósodik. A rosy taupe árnyalatot pedig a szemöldökcsonton használom highlighternek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

citronella

2016. május 31.

Kiárusítva jutottam hozzá tegnap a Rosy Taupe árnyalathoz,és nagyon tetszik. Ki is próbáltam,nekem szuperül bírta a nagy melegben is,bár természetesen szemhéjalappal együtt használtam. Tetszik a színe,éppen annyira csillog,amennyire kell. Teljes áron nem vettem volna meg,de így 500Forintért nekem jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

henifekete

2016. május 27.

Ma jutottam hozzá ehhez a kis cukisághoz. Kiárusítva 899 ft helyett 499ftért vettem meg, igy nem is sajnálom, ha esetleg nem válik be hosszútávon. A 20as Rosy Taupe árnyalatot hoztam el, ami egy szürkés fehéres szín. Nekem pont annyira csillog amennyire kell, nem porol annyira vészesen. A tartósságáról nem tudok még írni mert csak próbaként kentem fel itthon. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 27.

0bikbik0

2015. augusztus 20.

Mindhárom nagyon tetszett a dm-ben, de a Purple Rocknál maradtam végül. Nálam nagyon porol, és pereg is. Az enyém nem csillámos, de nem is matt, inkább selyemfényűnek mondanám. Hiába a szép kiszerelés, nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

veravera

2014. november 30.

Nekem a Purple Rocks van meg. Nagyon szép a márványos örvény és a színe is tetszik, bár kicsit porol a festék. Ami viszont meglepett, mert amikor a dm-ben próbáltam, ez egyáltalán nem látszott rajta, az az, hogy NAGYON csillámos, és mivel potyog,1-2 óra múlva a szemem környéke is karácsonyfadíszként csillog tőle. Most a karácsony körüli/előtti időszakban jó lesz, de egyébként nekem nagyon sok ez a szikrázás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.