Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2016. május 26.

Új formulával

Égetett szemhéjfesték, mely szárazon és nedvesen is használható.

3 színben kapható: 10 crystal cream, 20 sweet cinnamon, 30 golden brown

PDEva

2018. december 18.

Kiárusításon vettem ma a sárvári dm-ben a 20-as és a 30-as árnyalatokat. Ahogy hazaértem, ki is próbáltam őket. Első benyomás: már egy leheletnyi korrektorral a szemhéjon is elég tartós, később kipróbálom rendes szemhéjalapozóval is. Pigmentáltabb, sötétebb színekre számítottam a külsejük alapján, viszont ezzel a világosabb eredménnyel is jó fedést adnak. A csillámok csak icipicit hullottak a nedves aplikálás közben. (Miután a szemhéjon megszáradt, azért potyorászott a csillám...) Lehet, több nedvességet is elbírt volna az ecset és a festék. :) Könnyen és gyorsan használható, szépen eldolgozható, összemosható, selymes festékek. A két árnyalat textúrája között nem érzek nagy különbséget. Fényesség tekintetében természetesen a világosabb győzött. Kár lett volna otthagyni! Gyanús,hogy teljes áron már nem találtam meg a terméket... ha utolsó pillanatos, akkor még jobban örülök! Biztos vannak ennél jobb szemhéjpúderek is a világon :), de a csillámok ellenére sem irritálják érzékeny szemeomet, úgyhogy 5csillagot kap!

Ui: kipróbáltam a 20-ast highlighterként, csak úgy,a játék kedvéért, de nem a legjobb... potyognak a csillámok és előbb-utóbb ott is fényes tőle az ember lánya, ahol nem kellene. :) De a szemhéjamról még nem mászott le, 5 órája fent van és egész jól néz ki... és most sem irritál. Boldogság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

AppleMaple

2018. december 10.

A 20 sweet cinnamon árnyalat van meg, szépen pigmentált, könnyű használni és tartós. Egyszer már újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

herczegno33

2018. december 8.

Először tartottam az enyhe csillámoktól, de nem zavaró, elég természetes hatása van.
A hétköznapokra a szememre naturkozmetikot kerestem, ezért lett alverde, teljes áron vettem. Nagyon szép! :)

Lassan egy hónapja használom, naponta. Elégedett vagyok a tartósságával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Lassan egy hónapja használom, naponta. Elégedett vagyok a tartósságával.

Baabbii95

2018. január 15.

Nekem a Golden brown árnyalat van meg. Mostanában minden nap ezt használom hétköznapokra.
Szeretem mert tartós. Az ujjammal szoktam felvinni vagy benedvesített ecsettel így nem porol és tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Csillagporocska

2017. november 4.

Én egy 30 golden brown árnyalat tulajdonosa vagyok. Szeretem, mivel pigmentált, bájosan csillog és nem kell belőle sokat használni. Egy Essence szemhéjpúderrel szoktam kombinálni, együtt szép az eredmény. Az egyetlen problémám vele, hogy nem mondhatnám tartósnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

cinege

Korcsoport: >54
2017. október 16.

20 sweet cinnamon árnyalat van meg és nagyon szeretem. Szép a színe, könnyű vele bánni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

csevi22

2017. október 15.

10-es Glowing Brown van meg, de sajnos összetörtem és így keserves a használat. Viszont magával a termékkel meg vagyok elégedve, pigmentált és nagyon szép színe van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

sprefectesse

2017. július 22.

Nyilván olthatatlan szükségem volt egy századik barna szemfestékre, ezért a 30-as Golden Brown jött velem, és azt kell mondjam, imádom.
Pont annyi csillám van benne, hogy inkább selyemfényes irányba megy el, nem csillámpónisba, így nappalra is teljesen jól lehet használni, pláne, hogy nagyon szépen lehet építeni, simán egymagában megoldom vele az egész szememet, csak azáltal, hogy a mélyítővonalra többet teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

ayse

2017. június 3.

Sweet cinnamon.csillogó barnás.imadom a színét a fényét.nekem tartós.pigmentalt.en arcra highlighterkent is használom.500ft volt kuponnal.ujjal tudom a legjobban felvinni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 3.

szofip

2017. január 10.

Nagyon szeretem, eros es tartos a szine, konnyen felviheto! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Nagyon szeretem, eros es tartos a szine, konnyen felviheto! :)

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.