Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2019. június 5.

Kategória:   Testápolók

Az Eine Hand Voll Sonnenschein csomag része

Hidratáló testápoló marakujával és citromfűvel.

Tvylvis

2019. július 23.

Továbbra sem értem ezeket a mini kiszereléseket egy natúrkozmetikai márkától (főleg azért, mert az állandó szortimentben vannak utazó kiszerelésű termékek). Az hagyján, hogy rengeteg felesleges szemét keletkezik, de ennyire kicsi, kemény műanyagból készült flakonba nem szabadna ilyen állagú terméket tölteni. Úgy kellett kiimádkozni. Kupakot lecsavartam (ez szerencsére működött), úgy ütögettem a tenyerembe. Elég sok anyag így is a flakonban maradt szerintem. A sampon és a tusfürdő rendben, de a kézkrémmel valószínűleg ugyanúgy fogok szenvedni.
Maga a testápoló nem rossz, rendszeres használattal szerintem kellőképpen hidratál (ezt az 50 ml-t én három nap alatt elhasználtam, tehát a hasonló állagú Alverde testápolók alapján mondom). Könnyen eloszlatható, gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Az illata édeskés, gyümölcsös. Összességében nem rossz termék, de nem is kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol