Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 20.

Kiszerelés:   1,1 g

Alverde highlighter szemre világoskék színben, optikailag nagyítja a szemet. Ideális egy visszafogott sminkhez.

Szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják. Vegán termék.

cukicsajszi

2018. október 27.

Nem kimondottan rendeltetésszerűen használom, hanem "átmenetes tusvonalat" szoktam húzni a felső szemhéjamra vele és a fekete Alverde cerkával. És klasszul teszi a dolgát. Igazából mikor megvettem nem is figyeltem, sima fehéret szerettem volna de nem látszik kéknek hanem fehérebb a fehérnél. :D Amúgy tartós, könnyű vele dolgozni, szép és natúr. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 27.

szanika

2016. december 20.

Eredetileg a "dundibb" highlighter társát akartam megvenni (belső szemzug kiemeléshez), de teljesen ki volt fosztva az alverdés szemceruza részleg. Pár darab cerka volt összevissza dugdosva a fakkokba, így sikerült kituriznom Őt. Belőle is égenföldön 1 db volt, és valaki ezt is tesztelgette minden irányból...
Árát sem találtam meg, így visszatettem mondván, h majd megnézem a többi márka kínálatát.
Egyáltalán nem találtam erre a célra szemceruzát, vagy ha igen, akkor kemény, szúrós állagút.
Így hát visszasétáltam és elhoztam lesz, ami lesz alapon.
700 Ft volt, így a kasszánál pozitívan megkönnyebbültem, bár amúgy is ilyen max. ezer ft-ra tippeltem.
A ceruza kellően puha, nem szúr, jól eldolgozható (én ujjbeggyel szoktam), nincs tele csillámmal, ami nálam extra plusz pont.
Picit kékes beütésű, de az ember észre se veszi, csak h éppen emiatt milyen szépen kiemel.
Nem bántam meg! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Így hát visszasétáltam és elhoztam lesz, ami lesz alapon.
Nem bántam meg! :)

magichand

2016. augusztus 12.

Nagy meglepetés volt ez számomra, nem gondoltam hogy ennyire pigmentált, könnyen felvihető, ráadásul viszonylag tartós is! Eredetileg azért vettem, hogy a szemem körüli barna pigmentációt a korrektor előtt ezzel csökkentsem, erre is bevált, de vízvonalra, és belső szemzugba is tök jól működik. A bőrön nem az a 90es évek világoskék, csak éppen hogy van benne kék pigment, ami nagyon szépen kiemel (barna szem&haj). Szép összetevők, nem tesztelték állatokon, kedvező ár. Tőlem kapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.