Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   8,5 ml

Lili1214

2017. augusztus 19.

Szeretem ezt a szempillaspirált, kár hogy már nem gyártják. Dúsít, szétválasztja a pillákat, amik nem ragadnak össze. Egyetlen negatívum, hogy esős időben nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

csibike100

2016. július 19.

Nagyon szépen szétválasztja a pillákat és hihetetlenül jól hosszabbít (ilyen hosszú pilláim még nem voltak), de egyáltalán nem dúsít, ez egy kicsit zavar és a tartóssága sem az igazi. Ennek ellenére nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

magichand

2016. május 6.

Kedvenc Alverde spirálom, persze nem próbáltam mind. Szeretem, hogy szétválaszt, szép természetes egy rétegben, nem csomósodik a pillán, két rétegben látványosabb, ricinus olajos, így még ápol is egyben, segíti a pilla növekedést, nem is hullik tőle a pillám a szép INCIje miatt, könnyű lemosni, de egyben hajlamos kenődni is, ez az egyetlen hátránya, nem barátja a szeles-könnyezős idő. Kár, hogy kivezetik, hétköznapokra szívesen használom, még sikerült egy utolsót levadásznom 500 pénzért, annyit bőven megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Chloeandhercat

2016. március 11.

Hát ennyi pénzért az ember ne várjon sokat, de azért bíztam benne. Nekem nem vált be, csomós, kenődik, nehezen használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 11.

Tildi

2015. február 10.

Natúr sminkhez tökéletes, amúgy nem csinál sok mindent a pilláimmal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Natúr sminkhez tökéletes, amúgy nem csinál sok mindent a pilláimmal :)

Dii

2015. február 9.

A kefe alakja kimondottan tetszik, mert a keskeny végű kialakítás miatt könnyen oda lehet férni a belső szemzughoz. Maga a festék időnként darabos, amitől ugyan nem lesz csomós a szempilla, de ha ott marad, értelemszerűen nem túl esztétikus. (Általában én amúgy is használok egy tiszta szempillaspirál kefét, hogy az esetleg összeragadt pillákat kifésüljem, és ez ebben az esetben is hatékony megoldásnak bizonyult.) A színe nem mélyfekete, és nem a dúsításra, hanem a hosszításra 'szakosodott', ami a hétköznapokra tökéletes, mert nagyon természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

melindae

2015. január 10.

Igen, szerintem is csak színez, de néha nekem ez is elég, így nem pontozom le annyira. Nem ragassza össze a pillákat, nem is csomósít. Ha nem várunk "csodát" tőle, csak egy kis kiemelést és színezést, akkor megfelelő lehet ez a szempillaspirál, mert nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 10.

tomkogy

2014. december 26.

Csak színezi a pillákat, de nem vastagítja és hosszabbítja. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 26.

Csak színezi a pillákat, de nem vastagítja és hosszabbítja. Nem veszem újra.

lapiskat

2014. november 11.

A szétválasztós spirált kerestem már hosszú ideje, de sehol sem találtam, így vigaszágon esett erre a választásom. Első kinyitást követően kissé megijedtem, mert olyan hatást keltett a kefén a festék, mintha ezt már rég megbontották volna és már kezdett volna beszáradni. A kefe feje is elég furcsa hatást keltett, a mai napig nem tudom mi értelme van a végének azon kívül, hogy csak csomósodik rajta a festék.
Több használat után már ki lehet tapasztalni, hogy lehet úgy felkenni, hogy ne csomósodjon, ne álljon össze. Ami tetszik benne, hogy minimálisan hosszabbít és kicsit dúsít, natúrsminknek tökéletes. Ami viszont nagyon nem tetszik, hogy alig két heti használat után már apró kis csomókat csinál a szempillákon, amiket aztán vagy sikerül a kefével leszedni, vagy nem (akkor marad a kézzel való szembenyúlkálás).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.

Jossie

2014. október 14.

Pár napja szereztem be, és igaz, hogy még csak barátkozunk, de csak kellemes tapasztalatom van eddig. :) Szépen szétválasztja a pilláimat, odavagyok a keféjéért, mélyfeketék lesznek tőle a szálak, és kissé hosszít, bár ez utóbbi hagy némi kivetnivalót maga után, de "natúrabb" napokra úgy érzem tökéletes lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Trehalose

Sorbitol h 1 1

Növényi eredetű összetevő. A gliceryl monoészterek egyike (egy sav és egy alkohol által alkotott szerves vegyület). A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeálószerként használatos összetevő (elsősorban víz-az-olajban tipusú emulziókban találkozhatunk vele), és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. A truthinaging szerint az összetevő gyakorta használatos a kozmetikumokban illatanyagként, ugyanis mint a legtöbb észternek, ennek is finom illata van. Az összetevőt a National Institutes of Health egy alapos tanulmány során mind az állatokra, mind az emberekre nézve biztonságosnak nyílvánította.