Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. március 19.

A "Fabulous Fifties" limitált kollekció pirosítója,

2 árnyalatban elérhető: 10 Dizzy Peach és 20 Lolli Pink

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

homonnaizs

Korcsoport: >54
2017. február 24.

nekem a dizzy nagyon bevált és gyönyörű a színe az állaga a csomagolása is !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. február 24.

nekem a dizzy nagyon bevált és gyönyörű a színe az állaga a csomagolása is !

bgabriella

2015. szeptember 15.

Mindkét árnyalat megvan, nagyon szeretem őket. Az én világos bőrömhöz a 10-es árnyalat jobban megy. A másik az túl sötét, ha sokat viszek fel belőle, úgy nézek ki mint egy bohóc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

szzh01

2015. július 22.

Limitált kiadású termék, sok járkálás után a 4. dm-ben sikerült csak beszereznem 1 hete (Bp. Récsei Center, még egy darab volt belőle), a többiből már eltűnt az egész széria, szóval akit érdekel, nagyon gyorsan próbálja beszerezni kevésbé frekventált helyen, ahol nem annyira naprakész a kínálat. Tényleg hatalmas adag szuper áron, örökké elég lesz :-), a Lolli Pink árnyalatot vettem meg, nagyon kellemes életteli színt ad az arcomnak. Sárgás a bőröm tónusa, erősen szeplős is vagyok, emiatt nagyon hezitáltam, de milyen jól tettem, hogy nem a barackosat választottam, mert ettől üde lett a megjelenésem, egyáltalán nem bohócos! A Catrice pirosító ecsetével használom, ami kimondottan lágy, puha sörtéjű ecset, szerintem durvább szőrű ecsettel felhordva nagyon erőteljes lenne az eredmény, de ezzel az ecsettel szépen, egyenletesen terül, jól építhető, egészen diszkrét eredmény is elérhető vele. Szépek az összetevői, tartós,estig fent marad, nagyon szeretem, 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 22.

ttundi

2015. június 30.

A rózsaszín árnyalatot szereztem be, és imádom! :) Hatalmas adag, 13 g, ami szerintem évekig elég lesz...szép fénye van, szuper pigmentált, ezért csak keveset kell belőle használni, mert könnyen bohócot csinálhat magából az ember. Tetszik a márványos megoldás, mindig kicsit más színű lesz a pír :) És a halványabb részeket highlighter-ként is lehet használni. Nekem 5* egyértelműen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

szeliger

2015. június 1.

2015.05.18.
10 Dizzy Peach. Ez a világosabb, korallos-barackos árnyalat és nagyon jó. A képen is ez látható, bár nem adja vissza a kép a valós kinézetét, mert a fényük miatt elég nehezen fényképezhetők ezek a pirosítók. A csomagolás kicsit gagyi, bár drogériás vonalon elnézem neki. No de maga a pirosító! Csak ámulok és bámulok. Egészen finom szemcséjű, enyhén aranyló fénnyel, látható nagyobb csillám nélkül, a Catrice kabuki ecsetével gyönyörűen felvihető, a tartósságára sem lehet egyetlen rossz szavam sem. Az Alverde néha nagyot tud alkotni, ez is ilyen, simán bármelyik high-end vonal darabjának beillene, csillagos-csillagos ötös. Gyorsan csapjatok le rá, amíg kapható! (Remélem, majd a melegebb időben is beválik.)

2015.06.01.
Továbbra is csak dicsérni tudom. A lányom balettvizsgáján jól szerepelt nemcsak a gyerek, hanem ez a pirosító is. A színpad és a mozgás melegét jól bírta, szó szerint emelte az előadás fényét, szépen a helyén maradt. Közben már nem igaz, amit korábban a képről írtam, mert ez egy másik, szintén nem túl jól sikerült fotó. A jelenleg látható képen az enyém a zárt fedelű talán, de inkább nézzétek meg őket élőben. Az ecsetek tekintetében nem hallgathatom el, hogy válogatós, a finom, vékonyszálú ecseteket szereti, egy erősebb szálú ecset mellett eléggé poroz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 1.

2015.05.18.

2015.06.01.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.