Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. március 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Guppi

2014. február 13.

Akciósan vettem, de hezitáltam rajta. Végül hazajött velem.
Elég halvány, felkenve alig látszik, beleül a ráncokba, és nem valami tartós. Ohh és a legjobb: foltosan kopik. Akciós kosárka ide vagy oda, de nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

Akciósan vettem, de hezitáltam rajta. Végül hazajött velem.

Natalka

2013. november 1.

Egyáltalán nem vagyok lenyűgözve tőle. Az akciós kosárkából turkáltam ki egy érintetlen 10-es, Rosengedicht (a legvilágosabb) árnyalatot. A kezemen (és a vakító neonfényben...) egy halvány, nude színnek tűnt, pont olyan rózsaszínesnek, amilyet kerestem. Itthon felkentem, és kiderült, h mégsem olyan álomszerű... Tökéletesen lefestette a hatást az előző hozzászóló: mint egy tini rémálom. Én Katy Perry cukorkás-giccses világára asszociáltam, de a lényeg az, h úgy nézek ki, mint aki súlyos beteg, vagy csak súlyosan ízléstelen. Sajnos a rúzs minősége sem a legjobb: alig tudom egyenletesen felvinni, szinte azonnal beleül a ráncokba, és hangsúlyozza a száraz kis részeket, pedig direkt gondosan hidratálom előtte a számat. Úgy szoktam használni, h felviszek rá egy kis barnás, vagy rózsaszínes szájfényt, és így passzol az erős, füstös sminkekhez.
Nem lett a kedvencem, de azt el kell ismerni, h viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Nem lett a kedvencem, de azt el kell ismerni, h viszonylag tartós.

samelike

2013. július 11.

Én a leghalványabb Rosengedicht árnyalatot választottam! Erről a színről elmondható, hogy túlzásba lehet vele esni és a kellemes halvány babaajkak helyett egy csúf tini rémálomba csöppenhetünk. Viszont nagyon krémes, jól beépül az ajkak redőibe, nem emeli ki a száraz részeket és ami talán a legnagyobb pozitívuma, hogy tartós! A szín elhalványul, folyamatosan finomodik. Nálam egy fagyizást túlélt így tényleg pozitív a véleményem.
Az ára nagyon nagyon baráti! A színskála pedig gyönyörű nudeokból áll, nézzétek meg közelebbről!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

zalla

2013. június 21.

Számomra is furcsák voltak először a színek... De szerencsére a teszterből kiderült, hogy nem annyira pigmentáltak ezek a rúzsok, de annál jobban hidratálnak! A Federblüte árnyalatot vettem meg, ami az én ajkaimnak egy enyhe selymes nude színt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

sophie89

2013. május 31.

Federblüte árnyalatom van meg belőle, krémes, jól hidratál, tartós, jó összetevőkkel. Meglepőek a színe külsőre, viszont felkenve szép korallos, alap szájszínnel megegyező színe van. Nagyon szeretem. Megérte megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

zsu88

2013. május 8.

A rúzsok színe nagyon kellemes, természetes. Mindenki találhat neki megfelelő nude színt közülük. Egyedül a leghalványabb rózsaszín nem tetszik belőle. Egyébként tartósak is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol