Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2014. november 11.

Limitált kiadás

4 árnyalatban kapható: 10 Wiesentau, 20 Tulpenpracht, 30 Lichterkleid, 40 Blütenmeer

Natalka

2014. április 26.

Sajnos lecsúsztam erről a trendkiadásról, az akciós kosárkából turkáltam ki egy mentazöldet 300 ftért, épp ilyen színt kerestem, gondoltam ennyit biztosan megér. És lőn, valóban szuper termék! Kicsit kemény, smirglizem az ecsettel rendesen, mire jó lesz, de ez tényleg minimális probléma. Gyönyörű a szín, tartós (alap nélkül is), nem porol és nem irritál. Ennél többet nem is kívánhatnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

senskin

2014. március 16.

Szerintem jók. Nem tudom ez a fajta volt e meg nekem, annyira kicsi a kép. Viszont kék volt, nem túl sötét és nem is világos. Csak leejtettem és kiesett belőle a közepe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

melindae

2013. október 14.

A Blütenmeer árnyalatban igazi luxus szemhéjpúdernek számít. Gömbölyű formája van, érdemes hozzá beszerezni egy szélesebb, lapos ecsetet (nekem az Essence-től van). Óriási plusz benne, hogy (lehet az árnyalat miatt is) nemlehet túlzásba vinni...még sok rétegben is nagyon igényesen néz ki a szemhéjan. Univerzális, megfelel a szolíd sminket viselőknek és intenzívebb szemsminket is el lehet vele készíteni, több rétegben enyhén fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

ribizli1122

2013. július 20.

A menta színűt, mert ott árválkodott egy polcon, leértékelve, megvettem. Próbaképpen, mivel mentát sosem használtam, de kiderült, tényleg meglepően jól áll barna szemhez is, már eggyel sötétebb türkiz/mentás színt is találtam hozzá (nem alverde), annyira megtetszett, és persze fehérrel is szép. Érdekes, hogy barackos/narancsos pirosítóért kiált reggelente ez a szín. Tartós (igaz, szemhéjalapon hordom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 20.

Lina14

2013. július 1.

A korallos-barackos színt vettem meg belőle, igazából nem is próbálkoztam vizes ecsettel, mert magától is nagyon szépen pigmentált. nekem tartós is volt, egész nap a helyén maradt, ugyan olyan színben, mint amikor reggel felraktam, tetszik, hogy nem csillámos, hanem inkább szatén-fénye van. A mennyisége alapján még sokáig társam lesz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 1.

N.A.

2013. június 13.

Én az összes árnyalatot megvettem, nagyon az én ízlésemhez passzolt az egész limitált kiadás. Mindegyik tartós és lehet vele diszkrét, szaténos és erősen csillámos festést is csinálni, felvitt mennyiségtől és ecsettől függően.

A színek:

Egymással is jól kombinálhatók, akár mind a négy szépen illeszkedik egymáshoz egyszerre.
- A fehér (030 Lichterkleid) nagyon szép belső szemzugba és szemöldök alá is, nem "üvöltő fehér", natúr, testszínű sminkeknek is szép kiegészítője lehet, de két rétegben felkenve alkalmi sminkekhez is kiváló.
- A korallos (020 Tulpenpracht) egy nagyon kellemes narancsos-vöröses-rózsaszínes, mégsem tolakodó árnyalat, tényleg olyan tulipán színű. Zöld szeműeknek kötelező. :)
- A világos türkiz (010 Wiesentau) a fagylalt-pasztell szín ruhákhoz extrán jól mutat és szerintem minden szemszíhez kiválóan passzol. Kellemes, romantikus smink készíthető vele.
- És most jön a legjobb :) (040 Blütenmeer). Ez egy igazán különleges szín, se nem barna sem pedig lila, valahol a kettő között helyezkedik el nem egy hétköznapi árnyalat. Vizesen kontúrnak is használható a szempillák tövéhez,de satírozáshoz, szem kiemeléshez is remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

A színek:

b.krissy

2013. június 3.

Ma találtam rá a DM ben. A 30 Lichterkleid árnyalat van meg. Nagyon szép halvány pezsgő színű, nagyon elegáns és egyben decens szín. Gyönyörű a fénye. Szárazon szolid, nedvesen kihívóbb. Szerintem remek kis szemfesték, örülök hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 3.

natasa

2013. május 16.

A jobb oldali színt vettem meg, mert régen volt egy ilyesmi árnyalatúm, csak a káros Lorealtól.:-(
Bocs, az árnyalat neve nem ugrik be, és most nincs is előttem.
De nagyon kellemes, szép kis szín ez is.
Nem kihívó, pont annyira fényes, amennyire kell, kiemeli a szemet. Nem is drága, az összetevők is a megszokott Alverde-összetétel, szóval én nem bántam meg, hogy megvettem.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 16.

Bocs, az árnyalat neve nem ugrik be, és most nincs is előttem.
De nagyon kellemes, szép kis szín ez is.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Plukenetia Volubilis Seed Oil

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.