Alverde

Ár:   1235 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. szeptember 11.

Krémes textúráját egy egyedien kialakított spirállal viheted fel a pilláidra, még a legkisebb pillákat is elérheted vele.

Nem vegán.

almandina

2018. január 30.

Szépen dúsít, nem maszatolódik. Több órás viselet után sem kenődik el, nem fáj tőle a szemem , mint korábban használt más szempillaspiráloknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

abernadett

2018. január 8.

Nagyon szeretem, kombináltam hsználom másik spirállal, alapból is sűrű, nagy szempilláim vannak, de ezzel csodás az eredmény.
Az a gond, hogy iszonyatosan büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

Az a gond, hogy iszonyatosan büdös.

budacsikevi

2017. július 1.

Nem tökéletes, de az érzékeny szememnek jó. Sokkal drágább spirált cseréltem le erre. Az ára jó, nekem hosszabbnak is néz ki a pillám a tőle. Egy hátránya van, hogy könnyen maszatolódik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Elyana

2017. február 10.

Tényleg jó ez a spirál, mert könnyed, és látványos eredménye van, de azért két problémám van vele: 1) Ez a borzalmas élesztőszag nem tudom melyik összetevőből jön. Nem pártolom, hogy a szempillaspirálokat is parfümözzék, de ez vajon tényleg muszáj, hogy ilyen büdös legyen? 2) Eleve az ilyen nem hagyományos kefékkel előforduló problémám, hogy már az újonnan vett spirálon is annyira vastagon áll a festék, hogy maga a kefe nem is csinál semmit, mert a sörtéi ki sem látszanak, így nem fésül. Nyilván mindkettőre van aki azt mondja, hogy ez elviselhető, meg jó, de azért reménykedem benne, hogy a visszajelzések a gyártóknak is segítenek felhasználóbaráttá tenni a termékeiket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

csokilany

2016. december 18.

Baráti az ára, szépek az összetevői és elég látványos a hatása is. Elég erős fekete színe van, a tubusa jól zárható, a keféjét könnyű használni. Valóban dúsít. Nálam sajnos néha visz fel apróbb csomókat, de lehet, hogy én vagyok béna :D A szememet nem irritálja, akkor sem, amikor lemosom és esetleg egy kevés belekerül. Csak akkor pergett egy kevés festék napközben a szemem alá, amikor az alsó pilláimra is tettem. Amióta csak a felsőkre használom, tökéletes egész napra.
Nekem nem zavaró az illata, sima "natúrszag" :) Kipróbálom még majd a Terra Naturikat is, de szerintem ebből is fogok még venni. Natúr vonalon nagyon jó!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. október 28.

1400 Ft az ára. Élőben jóval nagyobb, mint ahogy a kép alapján gondoltam volna. Előzetesen áttanulmányoztam itt a bio/méregmentesebb felhozatalt szempillaspirálokból, és ez kapta a legjobb véleményt szerintem (nem csak a csillagok számítanak nálam, hanem összességében minden, a véleményekkel együtt), hihető hozzászólásokkal. A displayn tetszett a keféje is; én nekem ez a legjobb, ez áll leginkább kézre. (Hasonló kefélje van a Miss Sporty fabulous lash-nek), a vastagokat nem bírom; veszélyes belekapnom a szemembe.
Leszoktam már régebben az Alverdés spirálokról, mert eléggé vacakok voltak. Nagyon jó ötleteket vettem innem, mivel helyettesítsem őket, potom áron. De most megint igazi szembarátot akartam, vissza az Alverdéhez. Így, amikor mosom le, nem megy minimális nem szembarát anyag sem a szemembe. Hát ez tényleg nagyon jó spirál! Nagyon szép fekete, szinte természetes szempillák az eredmény. Az állaga olyan, hogy egyöntetűen megy a pillákra, véletlenül sincsenek kis csomók, egyenetlenségek. Nagyon elégedett vagyok!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. október 28.

Heloise

2016. október 13.

Régen sok Alverde szemspirált használtam és próbálgattam, aztán egy időre hűtlen lettem hozzájuk. Most újra ezek felé a natúrabb vonal felé fordultam, és bizony nem bántam meg. Tényleg az eddigi leghasználhatóbb és legszebb pillákat készítő Alverde spirál. Tetszik, hogy szépen elvékonyodik a vége, ezáltal a kisebb zugokba, alsó pillákra is könnyen használható.
Szerintem tovább tartanak ezek a szilikonos sörtés termékek mint a rendes kefések, mivel azok több festéket szívnak be vagy a megmaradt festék szárad hamarabb a sörtékre nem tudom.
Ez szépen szétválasztja a pillákat, nem rak rá ronda festékcsomókat. DE! EZ A SZAG!! Ha már natúr termék, miért kell bele bármiféle illat? Vagy ha ez pusztán természetes "növényszag" akkor nem lehet valamivel elvenni azt?? Reggelente álmosan bizony a mai napig mellbe vág annyira intenzív, sőt, amíg teljesen meg nem szárad egy-egy fejlendítésnél is hozza a szél az orromba... Mivel más alternatívám nincsen jelenleg ebben az árkategóriában a natúrtermékek piacán emiatt csak egy csillagot vonok le, amúgy szuper kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 13.

hopihe11

2016. július 31.

Nagon jó kis spirál. Szép fekete színe van, nem tapasztja össze a pillákat két-három rétegben sem. Nem maszatolódik, nem pereg. Az alverde eddigi legjobb spirálja! Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate