Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2018. február 26.

Rögzít és frissít egyszerre. A kiwi, körömvirág és ananász kivonatát tartalmazó Alverde fixáló spray hosszan tartó sminket és tökéletes végeredményt biztosít. A koffein tartalmú spray élénkíti és felfrissíti az arcszínt a sugárzó megjelenésért.

Kejkoo

2021. március 23.

Bár nem használtam más fixálót, így nincs összehasonlítási alapom, de nekem tökéletes bevált a termék! Még nyáron is, izzadós estéken :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Kingus.hu

2020. december 8.

Nagyon tartós, szépen porlaszt és nem köpköd. Nekem is az illatával van bajom. Nagyon csípi a szemem pár percig nem nyitom ki különben annyira elkezdek könnyezni, hogy szétfolyik a sminkem. A citromos illatot egyáltalán nem érzem inkább az alkoholt. A citrom illat csak itt a kommenteknél jött velem szemben, eszembe nem jutott volna, hogy ennek citrom illata van. Elhasználom, de 2x meggondolom, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Vivus94

2020. július 27.

A permete nagyon kellemes, nem köpköd nem szórja nagy cseppekben az anyagot. Szépen elveszi a smink poros hatását, egybeolvasztja a rétegeket. A sminkem egész nap a helyén marad ha ezt használom. Az egyedüli gondom az illatával van, ami számomra borzasztóan erős marja a torkomat és szememet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

egyno

2020. június 7.

A kommenteket olvasva nem sok reményt fűztem hozzá, de sajnos nem olvastam el előtte itt a véleményeket mielőtt megvásároltam csak utána. DE, nekem pozitív csalódás nekem tetszik ez a citrusos illat, ami nem tart sokáig és VÉGRE fixálja is a sminkem. Próbáltam pár nagy márkát és nem fixált semmit. Ez viazllszont igen sokáig, és sokaig nem fényesedik át a bőröm, de azért ha reggeltől estig egy sminkben vagyok estére már igen,de az én bőrömtől már ez is hálás dolog, hogy hagy ennyi időt neki. Biztosan újra vásárolom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Noncsy920829

2020. február 21.

Nagyon jó! Az első sminkfixáló, amit kipróbáltam, de nem is fogok másikat keresni. Kellemes az illata, sokáig elég, és tökéletesen fixál. Egyszer volt szerencsém tesztelni zuhogó esőben is, fent maradt a sminkem akkor is. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Csipetke

2020. január 18.

Nekem kimondottan tetszik az illata. Friss citrusos. Szépen fixálja a sminkem. Gyorsan szárad. Jó a permete is. Próbáltam napközben is használni az is jól esett. Bár ezt inkább nyárra fogom tartogatni akkor biztos jobban fog esni majd. Örülök, hogy megvettem. A kiszerelése is táska barát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

fblnk

2020. január 14.

Nem is tudom...az első tubust pillanatok alatt kivégeztem, annyira élveztem használni, hogy nem ilyen szárazz matt végeredményt produkál, a tartósság növeléséről nem sokat tudok mondani, én nem vettem észre semmit. talán csak placebo. Meg is vettem egyből a második tubussal is, de az valamiért félbe maradt, és nem igazán tudom miért. Ugyanazt nyújtja, valahogy mégis leálltam vele. Biztosan adok még neki esélyt, el fújkálom, de már nem akkora lelkesedéssel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

SugarB

2019. október 17.

Nem rossz fixáló, bár nap végére már átfényesedik, de legalább nem foltoz. De valami eszméletlen büdös:D Elfújkodom, de még keresem a tökéletes fixálót, mert ez nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

nezili

2019. október 17.

Nem szepítem: rohadt büdös. De tényleg, próbálok nem levegőt venni a fújkálás után fél percig, mert olyan, mintha cifet fújtam volna az arcomra... egyébként szerintem szépen helyén tartja a sminket, nekem a highlightert is patentul fixálja nap végéig. Viszont fényesít, szóval aki a matt arcbőrt preferálja, az inkább kerülje, mert az eredmény egyáltalán nem matt, inkább fénylő, rajtam a dewynál is kicsit erősebben. Engem ez nem zavar, bár volt, hogy nap végén az állam (!) csillogott, ami tény és való, kicsit furán nézett ki :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Klaudia1

2019. szeptember 23.

Az illata szerintem nagyjából elviselhetetlen, nagyon ragad, és fújás után az egész fejem csillog a használatától, viszont egységesíti a sminket, szépen a helyén tartja a különböző termékeket, a highlighterem kivételével, az elveszik a nap végére, de lehet én nem vigyázok eléggé az arcomra.. ha nincs más ez is jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water