Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dreammiyss, Módosítva: 2018. február 26.

Rögzít és frissít egyszerre. A kiwi, körömvirág és ananász kivonatát tartalmazó Alverde fixáló spray hosszan tartó sminket és tökéletes végeredményt biztosít. A koffein tartalmú spray élénkíti és felfrissíti az arcszínt a sugárzó megjelenésért.

Alverde Fixierendes Spray 50 ml
Ár: 500 Ft , Eladó: Bonnieoo7
Állapot: Párszor próbált , Helyszín: Budapest, Blaha Lujza tér , fizetés: Személyes átvétel
SugarB

2019. október 17.

Nem rossz fixáló, bár nap végére már átfényesedik, de legalább nem foltoz. De valami eszméletlen büdös:D Elfújkodom, de még keresem a tökéletes fixálót, mert ez nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

nezili

2019. október 17.

Nem szepítem: rohadt büdös. De tényleg, próbálok nem levegőt venni a fújkálás után fél percig, mert olyan, mintha cifet fújtam volna az arcomra... egyébként szerintem szépen helyén tartja a sminket, nekem a highlightert is patentul fixálja nap végéig. Viszont fényesít, szóval aki a matt arcbőrt preferálja, az inkább kerülje, mert az eredmény egyáltalán nem matt, inkább fénylő, rajtam a dewynál is kicsit erősebben. Engem ez nem zavar, bár volt, hogy nap végén az állam (!) csillogott, ami tény és való, kicsit furán nézett ki :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

Klaudia1

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 23.

Az illata szerintem nagyjából elviselhetetlen, nagyon ragad, és fújás után az egész fejem csillog a használatától, viszont egységesíti a sminket, szépen a helyén tartja a különböző termékeket, a highlighterem kivételével, az elveszik a nap végére, de lehet én nem vigyázok eléggé az arcomra.. ha nincs más ez is jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Anheszenamon

2019. június 18.

A sminket tényleg fixálja valamennyire, de nem fogom újra vásárolni. Kellemetlen a használata: borzasztóan erős a szaga (ezt nem nevezném illatnak) és belélegezve marja a torkomat is. Ja és hiába csukom be a szememet akkor is csíp. Kizárt, hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

rabavolgyizsofia

2019. június 11.

Tartós eredményt lehet elérni vele, viszont fújás után jó pár percig nagyon ragadós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

dorkaww

2019. április 24.

Meglepett a sok negatív komment amit olvastam itt. Drogériás szinten szerintem az egyik legjobb sminkfixáló. Egyrészt baráti az ára, másrészt a többiek közül Essence, Catrice és társai nem találkoztam még olyannal ami ennyire tartotta volna a sminkemet. Tény és való hogy rettentő erős citromos illata van a terméknek de én kifejezetten szeretem. Már harmadik üveget fogyasztom belőle és mondhatom hogy drágább társaival (használtam nyx-et és mac-et is) felveszi a versenyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

AligatorBaby

2019. április 21.

Erős citromos illatú spray, ami azonban hamar elillan. A kiárusított termékek közé volt bedobálva, 899ftra leárazva , úgy voltam vele ennyit még megér egy próbára, habár én nem nagyon hittem soha ezekben a sminkfixáló spraykben, és valóban a sminkem semmivel se fixálta jobban mint egy jó púder, és arcra fújva is kicsit csípett is, ám frissítő hatása miatt kitűnő testpermet volt tavaly nyáron :D Újra biztos nem fogom venni, de azért teljesen hasznavehetetlen se volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Orchideadin

2019. március 24.

Kb 5 éve folyamatosan újra veszem annyira szeretem. Mindig van másfajta sminkfixálóm is, de valahogy ezt érzem a legbiztosabbnak. Természetes, mégis megtartja a sminket. Nem a legjobban spriccel, de én ehhez már hozzászoktam, és aki mindenből a legjobb illatút keresi, annak se fog tetszeni. De én már sokmindennel kísérleteztem, és ha tuti biztosan akarom hogy a sminkem a helyén maradjon, akkor mindig ezt használom, és ismétlem, hogy csak hab a tortán, hogy természetes, szóval ha nem irritál, nem káros stb. Anyukám érzékeny bőrére is tökéletes, pedig ő 1 évben egyszer sminkel, és akkor is mindent natur cuccokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

ficeglobog

2019. január 18.

Erőteljes illata hamar elillan. Frissítő érzést ad, ami a nagy melegben kellemes érzés. Fixál. Szerintem jól, bár összehasonlítási alapom nincs. Nem veszem meg mégegyszer, mert csípi a bőrömet, ami elég kellemetlen. Valamint nem porlaszt eléggé. Azt hittem én bénázok, de úgy tűnik másnál is előfordul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

arnika

2018. december 27.

Nagyon erős alkoholos szaga van, ami irritálja a bőrt. Hatást nem éreztem rajta és a fújófej nem porítja a folyadékot eléggé. Nem értem hogy kerül fixáló spray-be alkohol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water