Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Szappanok

Az alverde szappanok tiszta növényi olajból készültek, szintetikus tartósítószerek nélkül. Értékes növényi alapanyagaikkal gyengéden ápolják a bőrt és kellemes illatot biztosítanak.

szbogdany

2013. március 3.

Kedvenc folyékony szappanom, csodás illata mellett nem szárítja a kezem,igaz nem a legolcsóbb.
Jó volna, ha lenne utántöltője.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 3.

Jó volna, ha lenne utántöltője.

aduka88

2013. január 3.

Kedvenc folyékony szappanom,imádom a levendula illatát, kifejezetten ezért vettem meg. Csodás illata mellett jó állaga van és nem szárítja a kezem,igaz nem a legolcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

F. Anikó

2012. július 27.

Ez az első folyékony szappanom az Alverdétől, és nagyon meg vagyok vele elégedve! Finom az illata, jól tisztít, és nem szárítja a kezem. Az állagát(kissé zselés) hamar megszoktam. Már a második flakonnal használjuk. Egyetlen kis problémám vele, hogy a kiszerelés mérete miatt elég gyorsan fogy, és ahhoz nem túl olcsó. Jó volna, ha lenne utántöltője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Pipacs

2012. július 21.

Szerintem nagyon finom az illata és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Szerintem nagyon finom az illata és jól tisztít.

karacsonyikaktusz

2012. július 16.

Szuper illat, hosszan tartó tisztaságérzés és frissesség. Imádom, csak ajánlani tudom annak, aki szereti a levendula illatát, viszont aki nem, az nagy ívben kerülje, mer elég erős ebben a termékben :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

liliom

2012. június 25.

Nagyon kellemes, nekem kifejezetten tetszett a zselé szerű állag, és mivel a levenduláért odavagyok az illata is tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

miraclereka

2012. június 9.

Erős levendula illata van, nálam ez pozitív, nagyon szeretem. Nem szárít és alaposan tisztít. Máskor is venni fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Vikeee

2012. május 16.

Az itteni vélemények pozitív hatása is ösztönzőleg hatott rám, hogy ezt válasszam . És nagyon jól tettem ! Nagyon finom illat, érdekes (de nagyon jó ) állag, kellemes érzés vele kezet mosni ! Habzik is, de krémes érzés. És NEM SZÁRÍT ! Sose szerettem a szappanokat, mert nagyon szárítottak, de ez vége nem ! Sőt mi több, kipróbáltam az arcomra is, mint lemosó, és oda is tökéletes ! Nem szárítja a bőröm, nem úgy mint a kifejezetten az arra készült arclemosók. Úgy hogy számomra ez egy csodaszer ! És így, hogy több mindenre is használom, az ára is nagyon jó !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 16.

Alice83

2012. május 9.

Szerintem kiváló kézmosó, most ez van, arclemosónak használom, a régi habzóarctisztítós falkonba rakom és finom habot tudok vele képezni, még a smink nagy részét is leviszi (nyilván attól függ mennyit rak magára az ember)..
régebben más (limitált) alverde kézmosót használtam,az is tetszett..
szerintem szuper h aki a "tiszta" kozmetikumok híve emberi áron talál magának mindent, de tényleg mindent az alverdénél..szeretem:):):)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 9.

régebben más (limitált) alverde kézmosót használtam,az is tetszett..

Nyimuska

2012. március 30.

Nagyon bejött, ezt fogom mostantól venni. Nem is akartam hinni a szememnek, amikor láttam, nincs benne Parfum/Fragrance. Nem szárít. És igen, az állaga nagyon vicces, zselés, de nincs vele baj :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

További info az összetevőről a KM-blogon >>