Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Limitált kiadás

Finoman csillogó ajakbalzsam, melyek jól felkészíti az ajkakat a hideg évszakra. Krémes textúra, könnyen felvihető, és ajkaidnak csillogó megjelenést ad. Az ajakbalzsam tápláló shea vajat és mandula olajat tartalmaz, mely selymesen sima ajkakat biztosít.

2 árnyalatban kapható: no. 10 Snow Rose és no. 20 Pink Freeze

telelle

2016. február 19.

Tégelyben volt, szőlőzsír, gyöngyházfényben csillogott, 300 Ft, Alverde = megvettem azonnal a Freeze Pinket, bár bevallom a nevéig el se jutottam :D Nem vártam tőle sokat, de nagyon bejött, önmagában is jól néz ki, de nude rúzs pl. essence fölé pötyögtetetve nagyon szép fénye lesz. Imádom a tégelyes kiszerelést is, kár, hogy nem tudom majd pótolni, mert limitált, de azért lehet turkálok még dm-ben hátha maradt elfekvőben. Akarok még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Pearl

2015. augusztus 5.

Kiárusított termékek között jutottam hozzá pár száz forintért, így nem vártam csodát tőle. Illata olyan természetes, semmi extra, az hogy ujjbeggyel kell belenyúlni, nem túl higiénikus, így csak otthon esténként használom. Szép fényes lesz tőle a szám, tetszik a színe(világosabb árnyalat).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

86csilla21

2015. április 28.

Én is csak csatlakozni tudok Krisz78 véleményéhez, egy újabb alverde csalódás (eljuthatna már az agyamig, hogy nem veszek több Alverde terméket). Felkentem, és egy óra simogatás után is olyan fehér volt a szám mint egy hullának. Ez egy semmire sem való termék. Borzalom.Ha lehetne minuszba pontoznám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

motorosvicus

2015. március 28.

A pink freeze árnyalatot vettem meg, enyhén cserepes ajkakat szépen helyre tudja hozni. Az illata nem zavaró, viszont a kiszereléssel néha probléma adódik, mivel közepesen hosszú körmeim vannak. Hagyományos "rúzs szerű" formában tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Krisz78

2015. március 25.

Snow Rose-t vettem meg.
Fél óráig simogatom, amire megtapad vmennyi az ujjamon.(otthoni használat "javasolt" a higiénia miatt)
Kicsit csillog,fényes, de leginkább ragad.
Nem jó érzés, egyből letörlöm.
Ismét egy Alverde csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

Snow Rose-t vettem meg.
Kicsit csillog,fényes, de leginkább ragad.
Nem jó érzés, egyből letörlöm.
Ismét egy Alverde csalódás :(

Antioxidánsok: Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.