Alverde

Ár:   349 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. február 2.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Értékes fügekivonattal és finom mézzel gazdagon ápolja a száraz ajkakat a hideg téli időben is. Nem csak intenzíven ápolja az ajak bőrét, de óvja a kiszáradástól is. A bársonyosan puha ajkakról ezenkívül a sheavaj, a bio jojoba- és argánolaj, valamint avokádóolaj gondoskodik.

ziza27

2021. március 6.

Tyű, a vélemények alapján elég magasak voltak az elvárásaim. Engem nem győzött meg. Télen mindig száraz a szám, ez az ajakápoló kb. 5 percnyi felüdülést ad, mert végülis érzed, hogy kentél valamit a szádra, de utána eltűnik és mintha mi sem történt volna. Az illata kellemes, de nem marad meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

wondergirl

2021. február 18.

Első alkalommal próbáltam Alverde ajakápolót és nagyon megszerettem. Legutóbb EOS ajakápolót használtam, és a váltás a termék hatását, összetevőit és árát tekintve is megérte. A maszk hordása miatt a szám nagyon kiszáradt, amit tökéletesen helyrehozott az Alverde néhány nap alatt. Jó az illata és az állaga is, csak azt sajnálom, hogy limitált szériás :) Így a körömvirágos lesz a következő, amit kipróbálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Glória Kedves

2021. február 15.

Nem extra, de 350 Ft-ért csodát ne várjunk. Kellemes a használata, jól csúszik, ápoló összetevők, minimális illat. Táskábadobós, többet nem is szabad költeni erre ha normál állapotú az ajkunk. Extra száraz bőrre kevés lesz. A sima Baleásnál sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 15.

lolkabolka

2021. február 9.

Nagyon jó kis termék! Sajnos ami jó azt vagy kivonják, vagy csak limitált ideig elérhető :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

Gina19

2021. február 9.

Ez tényleg nagyon király cucc. Eddig Neutrogenat használtam, de az a kezdeti hatékonyság után már inkább szárított, szóval váltottam. Az egyik legköltséghatékonyabb váltás volt :D és hatásban is elveri ez a kis gyöngyszem a drágább "versenyzőt". Nagyon jól hidratál, az illata semleges, sem mézet, sem fügét nem érzek, pedig ez utóbbi nagyon izgatta a fantáziám (imádom a fügét). Szépek az összetevők is, összességében nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

ViragKisAsszony

2021. február 5.

Labellomat szerettem volna lecserélni egy természetesebb ajakápolóra, erre esett a választásom, remek döntés volt. Én észre sem vettem, hogy ez limitált kiadás, ezt én is nagyon sajnálom, mert borzasztóan elégedett vagyok vele, sokkal jobb, mint a Labello, Bebe és társaik, az illata csodás, valóban ápol, nem csak zsíroz, azt csókolom... Lehet, hogy én is elraktározok belőle még kettőt hármat, de a körömvirágos is biztosan jó lehet. Ajj, de az a fantasztikus méz illat... Mindenesetre szerintem lehorgonyzom ennél a márkánál, a sheavajat imádom, a ricinus olaj meg ad egy diszkrét fényt az ajkaknak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Fehereszti

2021. február 4.

Te jóóég! Már nem is vártam sokat tőle sem, mert sosem sikerült még megtalálnom a tökéletes ajakápolót. Most sikerült! És valami 350 forint... egyszerűen fantasztikusan ápol, enyhe kis méz illata van de alig érezhető, krémes, puha, ápolt, gyönyörű kinézetű az ajkam tőle, mintha még picit dúsítaná is... nem hiszem el! Próbáltam már milliót, EOS, Labello, Balea, Carmex, Neutrogena, Nyx, Elizabeth Arden, el nem tudom mondani mennyi pénzt költöttem el ajakápolókra és ő a nagybetűs igazi tökéletes. Este a rutinom alatt kenek rá amikor olyan estem van heti 3x erősebb retinolt és La Roche cica krémet is, elég szép már az ajkam, de ez reggel tökéletes kinézetűvé teszi és tovább puhítja. Én komolyan mondom bemegyek a dmbe és veszek még vagy 4 tubussal ha ez tényleg limitált. Kivagyok idegileg már most, el ne tüntessétek! 😬😆 Csodálatos és olcsó, vegyétek mint a cukorkát! ❤️🙏🏻

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

cattitude

2021. január 28.

ugyanolyan jó, mint a körömvirágos, csak ennek van egy halovány édes-mézes illata. íze nincs. hidegben egy picikét nehéz kenni, mert megdermed, de szobahőmérsékleten príma. 350 forintért ajándék szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

adra

2021. január 26.

Oh szuper, imádom, nagyon enyhe mézes illata van, kellemesen hidratál, jól csúszik, amit csak kérni lehet egy ajakápolótól 350 forintért :) Igeen igen igen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

bongi

2021. január 23.

A körömvirágossal felváltva használom, mindekettő csúcs. Olcsó és jó, teszi a dolgát. Rúzs alá is szoktam kenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Honey, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.