Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók

A márka 25. évfordulójának jubileumi limitált kiadása

Szettben kapható. A szettben 3 testvaj található, különleges illatokkal, értékes összetevőkkel  a csodálatos, selymes bőrért

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetvőket.

maow

2016. február 24.

Hozza a megszokott alverde testvaj minőséget, kellemes illata van, sűrű, nem ragad. Viszonylag lassabban szívódik be, de sokáig érezhető a hidratált hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

Jdit04

2015. október 19.

Ajándékba kaptam, de nekem nem jött be, úgyhogy odaadtam Anyukámnak. Ő viszont használja és szereti. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

blilla91

2015. augusztus 3.

Késő tavasszal, kora ősszel még csak-csak jó, na de télen... Ajándékba kaptam, és nekem azt tanították, hogy ajándékot nem dobunk ki és nem is adjuk tovább, úgyhogy elhasználtam a triót. A hibiszkuszos is harmatgyenge, a mangósnak legalább az illata tetszett. A gránátalmásnál már nem tudtam mihez kezdjek, mert hidratáláshoz tényleg gyenge. Aztán beütött a tantusz, hogy jó lesz sminklemosónak a mosdókenőcs mintájára. Azt azért hozzáteszem, hogy ritkán használok erős sminket, de szempillaspirált minden nap, de mikor erősebben kisminkeltem magam is, ugyan több vattakorongot használtam el, de jól lehoztam vele. :D Szóval ennek speciel nagyon jó, csak nem ez a fő funkciója, meg kicsit drága mulatság is lenne. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Tvylvis

2015. március 8.

Röviden összefoglalva, nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem adják ki normális méretben, jó lenne gyakrabban is más illatokat próbálni.
Nagy rajongója vagyok az Alverde testvajaknak. Olcsóak, könnyen beszerezhetőek, jól hidratálnak, maradéktalanul beszívódnak.
Az illata ennek is nagyon finom, örömmel használtam, bár nekem kb. négy alaposabb kenekedésre volt elég. Megkapja az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

BloodEve

2015. február 17.

Illat: kakaós süti / cukorka illat
Állag: sűrű teltebb krém, hígabb mint a nagyobb kiszerelésű társai
Hidratáló hatása: jó, de a makadámdiós változata jobban hidratált
Beszívódás: 2-3 perc
Előnye: jól hidratál, nem irritál, illata nem émelyítő, összetevők barátságosak
Hátrány: ragacsos érzés felkenés után, limitált kiadás, illatát 4 óra múlva elveszti
Ár-érték arány: jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Illat: kakaós süti / cukorka illat
Ár-érték arány: jó

eveartstar

2015. február 2.

Updét:
Meglepő módon a sorozatból ezt használtam el legelsőre. Nagyon megszerettem az illatát! :))

Inkább kakaós süti illatra hasonlít, a télen biztos el fogom használni! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 2.

Updét:

Inkább kakaós süti illatra hasonlít, a télen biztos el fogom használni! :))

csipita

2014. december 9.

A táskámban hordom, felváltva. Munkahelyi kézmosások után tökéletesen rendbe szedi a bőröm. Szuper illatok, minddel meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

szeliger

2014. december 8.

Amolyan "egynek jó" testápoló volt, mire a végére értem, már egész jól összebarátkoztunk. A hidratáló hatása egész jó, hozza a szokásos alverdés érzést, viszonylag gyorsan beszívódik, tehát használható. Az illat nem lopta be magát a szívembe, ezért inkább köldöktől lefelé használtam, a karomra másfajta testápoló került. A csomagolás nekem tetszik, egyáltalán nem bánom, hogy belenyúlkálós, mert úgyis gyorsan fogy és így legalább maradéktalanul el lehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 8.

vador

2014. december 2.

Jellegtelen, édeskés illata van, gránátalmának még a nyomát sem találtam benne.
A hidratáló hatása okés, mondjuk ez a minimum. Szerintem jubileumi kiadásnak elég felejthető lett ez a hármas pakk, de hát ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Jellegtelen, édeskés illata van, gránátalmának még a nyomát sem találtam benne.

redella

2014. november 25.

Nekem tetszik az illata, engem is vmilyen sütire emlékeztet, és ez jóóó. :) Kétségtelen, hogy nem egy szokványos/mindennapi illat, de nekem bejön. Jó, hogy kenhető az állaga, nem kell vele szenvedni felkenésnél, igazából 1 kenéssel "eltűnik a fehérség". Nemsokára elhasználom ezt a tégelyt, aztán jön a másik 2 kistestvér. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.