Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2011. július 27.

Kategória:   Szappanok

Szintia

2018. szeptember 5.

Egyszer kipróbáltuk a családommal, az illata is tetszett, de mégis visszakanyarodtunk a citromos változathoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Lunita

2013. szeptember 10.

Erőteljes grapefruit illatú volt,ami nekem annyira nem tetszett(nem a grapefruit maga,hanem az áradó tömény illat), én nem vettem észre,hogy szárított volna,de gyorsan fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

kigyogirl

2011. december 11.

Nekem - az eddigi kommentelőkkel ellentétben - piszkosul kiszárította a bőröm,iszonyúan nem jött be. Az illata elmegy,de nem a legtutibb. Úgy az egész szappanról az a véleményem hogy jó-jó,de nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Fruzsi

2011. október 8.

Isteni illatú szappan, imádom. Nem szárítja a bőrt, és bármikor jó kedvre derít, ha ezzel fürdesz, mosol kezel, stb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

alvingirl

2011. július 27.

Már nincs ilyen, viszont vannak hasonlók a DM-ben az Alverdétől, és azok is legalább ilyen jók! Nagyon szerettem én is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

diamia

2011. május 31.

Nagyon jó az illata, a fejfájásomat is elmúlasztotta. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 31.

Nagyon jó az illata, a fejfájásomat is elmúlasztotta. Imádom!

Ciiirma

2011. május 10.

Én is nagyon szeretem, nem csak kézmosáshoz hanem fürdéshez is használom, tényleg nagyon jó, nem szárít, kellemes az illata. A dm- üzletekben kapható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 10.

TJudit

2011. április 13.

Én nagyon szeretem, azonban mostanában nem látom a polcokon. Remélem nem szüntették meg a gyártását. Az illata nagyon finom, aki szereti a gyümölcsös, friss illatokat szerintem imádni fogja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 13.

natasa

2011. március 21.

Nekem nem tetszik az "illata". Jól tisztít, de a szintetikus sárga színezéket kihagyhatták volna belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 21.

habaza

2011. március 18.

Nagyon tetszik, finom illata van, és nem érzem, hogy kiszárítaná a bőrömet. Tetszik, hogy nem tartalmaz szintetikus tartósítószert és állati eredetű összetevőket, és nem tesztelik állatokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 18.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Színezék. Barnás sárga.