Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. október 1.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony szappan bio kókusszal és tengeri sóval. Gyengéden tisztítja a kezeket.

Tvylvis

2019. augusztus 21.

Elhasználtam, de nem lett nagy kedvenc. Tipikusan az a tenyérből kicsúszós, kissé nyálas állaga van, ami mintha lecsúszna a bőrről még a tisztítás előtt (nem tudom értelmesebben kifejezni magam). Pont ezért gyorsan is fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

allebag2

2019. július 24.

Dm kedvencek dobozban kaptam én is. Soha nem vettem volna meg magamtól, de talán pont ebben látom a meglepetés boxok értelmét. Ugyanis kipróbáltam, elhasználtam, és nagyon tetszett, hogy az ekcémára hajlamos, száraz kezem is inkább hidratálta, mint szárította. Az illata nagyon kellemes, enyhe, természetes volt. Aztán elfogyott, és visszaálltam a nem bio szappanra. Egy nap után ekcémás folt jelent meg a kezemen. Megyek is venni egyet a márka kímélőbb szappanai közül...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Pajzs

2019. július 14.

Krémesebb állagú folyékony szappan. Valóban nem habzik úgy, mint egy tömbszappan, de ez nálam nem szempont ilyen terméknél. Az illata inkább kókuszvízre hasonlít, mint magára a gyümölcsre, sós beütéssel, nekem tetszett. Szerettem használni, jól tisztított, engem egyáltalán nem szárított, sőt. Még a húgom is megjegyezte, mikor pár napot nálunk töltött múltkor, hogy mi van a szappantartóban, mert nagyon puha lett tőle a keze. Mehet az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Ann86

2019. június 18.

Dm kedvencek dobozba érkezett. Egyáltalán nem habzik, de ennek ellenére jól tisztít és nem szárít. Az illata miatt alig vártam, hogy elfogyjon. Én imádom a kókusz illatot, de számomra ez nagyon nem volt kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

szanii

2019. június 16.

DM kedvencek dobozban volt, magamtól nem vettem volna meg. Habzása gyenge, de jól tisztít, utána sokkal tisztábbnak erzem a kezeimet. Átlagos szappan. Kicsit szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

bernadettu

2019. május 4.

Tavaszi dm kedvencek dobozos szerzemény. Illata finom, kókuszos csokira emlékeztet, pumpás kiszerelése praktikus.
Alig habzik, de ez jellemző az ilyen szappanoknál, ennek ellenére tisztának érzem utána a kezem.
De már egy használat után kiszárította a kezemet. Sajnos a többi Alverde folyékony szappannal is ugyanez a helyzet.
Csak annak ajánlom, aki annyira imádja a kókuszt, hogy a szárító hatást el tudja nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.