Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g + 3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kelithyn, az összetevőket feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2015. december 11.

Kiszerelés:   2,5 g + 3 g

2015-ös júliusi limitált kiadás

Highlighter & arcpirosító/bronzosító

ezustbarack

2016. október 25.

A bal alsó sarokban lévő van nekem, a highlighter részét nem használom, mert sűrű, csomós és csillogós, nehéz felkenni. Amúgy is inkább a pirosító része miatt vettem, az én ízlésemnek nagyon erős az árnyalat, illetve ennek a részének olyan borzalmas a kiszerelése, hogy a fele már nem a tégelyben tartózkodik, hanem a lyukak és a fehér rész között... nem volt valami jó vásár : (

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

fokid1

2016. február 24.

Leárazva találtam meg az utolsó darabot a dm-ben, szóval nem hagyhattam ott :D A csomagolása nagyon édes és ötletes is. A highlighter tényleg szuper, könnyű kezelni, szép hatása van, ha a többi alverde highlighternek is ilyen a formulája, akkor tuti veszek még. Alapból jobban is szeretem a krémes állagú highlightereket és pirosítókat, mert jobban mutatnak a bőrön, fiatalosabb hatást keltenek szóval jobban örültem volna, ha a pirosító nem por állagú. A pirosítóval az is bajom, hogy elég nehéz kezelni, össze vissza megy, mindent összeken ez a por, tehát úgy érzem csak pazarlom a terméket, másrészről még nehéz is eldolgozni.

UPDATE:
A pirosítót tényleg nagyon nehéz volt kezelnem, de most már ecset helyett a beauty blender hegyét használom a felvételre, és eldolgozásra, és így tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 24.

UPDATE:

Pearl

2016. február 22.

Kiárusításkor elhoztam két árnyalatot, és azt kell mondjam imádom:) a pirosító része nagyon szép árnyalatú és tartós, a highlighter része is nagyon szép,de picit nehezen dolgozom el az arcomon. Az illata kárpótol:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

kissveraa

2016. február 15.

De szörnyű hogy a mienk nem lett szerelem, mindenki olyan szépeket ír róla. Ezért aztán nem is merek kevesebb csillagot adni. Pedig alapvetően nagyon nehezen tudok megfelelően kevés port felvinni az ecsetre, és bár a leghalványabb árnyalatot választottam mégis nagyon erős, szinte maszatol. Újra és újra próbálkozok különböző kompozíciókban, de egyszerűen nem jövünk ki egymással :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Katie

2016. január 21.

A 03-ast vettem meg, ami itt a képen a bal alsó sarokban van. Hideg bőrtónushoz, sötét hajhoz szerintem nagyon illik. Még csak a highlightert használtam "élesben", nagyon szépen csillog, jó az állaga és tartós is. A pirosítót csak a kezemen próbáltam ki, de annak is nagyon tetszik a színe.

Szerk.: Ma vettem egy 02-est is. Melegebb árnyalatú, mint a másik, más színű ruhákkal mutat jól rajtam, de persze a minősége ugyanolyan jó. Az illata még mindig szuper. A másik kettőt szerintem már kihagyom, azok túl bronzosak nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Nena

2015. december 11.

Wow wow wow!! Teljesen véletlenül lőttem, eddig meg sem nézegettem ezt a kollekciót, csak a napokban, a kassza mellett állva láttam meg. A 04-es all in bronze jött velem haza, úgyis bronzosító-kontúrozó vadászaton voltam - csak persze nem ezt néztem ki. :D
A tégely tetejét lecsavarva juthatunk a sötétbarna, finom, púderes anyaghoz, amit RT ecsettel kiválóan fel tudok vinni. Ez az árnyalat erősen pigmentált, nem kell belőle sok. Nálam tartósnak is bizonyul, bár én a sminkelés végén használok egy kis FIX+-t és az arcom sem tapperolom. Teljesen meg vagyok vele elégedve, szép, természetes a végeredmény.
A hab a tortán pedig a kupak tetejében található highlighter. Korábban már írták, hogy majdnem wax-állagú, ujjal is szépen felvihető az anyag. Én a szemöldököm alá és az arccsontomra, a szemem külső csücske alá használom - eddig csak a MAC soft&gentle-t szerettem ennyire. Tényleg csodaszép, csillámok nélküli selyemfényű az eredmény.
Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Csillagos ötös!

Moci13

2015. november 30.

Nekem is a 03-as van meg. A pirosítóját többet használom, szinte naponta. Visszafogott, szép üde színe van. Tartóssága szerintem lehetne kicsit jobb, bár ebben a tekintetben igazán jó pirosítóval még nem volt dolgom és valószínűleg én is ludas vagyok a dologban, mert fogdosom az arcomat napközben..A highlighter részét is kipróbáltam már és tetszik, bár szerintem azt már egy kicsit nehezebb eldolgozni, de azért megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Emolliensek: Helianthus Annuus Hybrid Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Vegetable Oil, Hydrogenated Rapeseed Oil, Lecithin, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Lecithin
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!