Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   €1.95
Kategória:   Samponok

Az ápoló összetétel organikus gazdálkodásból származó aloe vera nedvével, rizs- és golgotavirág-kivonattal nedvességgel látja el a hajat és támogatja az igénybevett haj felületének regenerálását anélkül, hogy elnehezítené. Receptúrája növényi glicerinnel, atlanti tengeri sóval és búzafehérjével erősíti a hajszálakat a gyökerektől a hajvégekig, kellemes érzetet adva a frizura viselésének egész napon át. Gyengéd felületaktív anyagai kíméletesen, mégis alaposan tisztítanak. Vegán.

pilleriin

2018. október 4.

Ez durva. Olyan fényes tőle a hajam, mintha egy reklámban lennék. Többet tesz mint amit ígér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

parisforever96

2018. március 11.

Csak naturkozmetikumokat hasznalok a hajamra es nekem ez a sampon eleg.jol bevalt. A festett hajra valo valtozata sokkal jobb tartast adott a hajamnak.de ettol valami ultra giga mega fenyes lesz a termeszetes fekete hajam. A balzsamjatol pedig nagyon puha es konnyen fesulheto lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

ildici

2018. január 24.

Szerettem volna natúr kozmetikai termékekre váltani, mert amellett, hogy eléggé problémás a hajam, a legtöbb terméket nem bírja a fejbőröm, viszketek tőlük.
Elsők között ezt a sampont próbáltam ki. Nekem az illatával nem volt gondom, viszont a hajvégeimet még jobban kiszárította és bezsírosodott a hajam.
Többször próbáltam, gondoltam adok még neki esélyt, de sajnos nem változott a véleményem.
Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá, az összetevői miatt is.
Számomra - igaz jóindulattal - három csillag, az összetevői miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 24.

Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá, az összetevői miatt is.
Számomra - igaz jóindulattal - három csillag, az összetevői miatt.

LunaFlor

2017. november 10.

Ma vettem és rögtön kis is próbáltam. Az illata nekem nagyon bejövős, bár ez biztosan egyéni. Szerintem jól tiszított és jól is habzott, a hajam nem állt sprőden össze, mint szokott balzsam nélkül. (Sajnos a festés nagyon kikezdte a szerkezetét.) Egyelőre elégedett vagyok, ha változik a véleményem, jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

AKiss

2017. november 2.

Ez az egy mostani alverde sampon, ami bevált. "Csikorog" a hajam sima vizes öblítés után, azaz nem vonja be semmi vegyszerrel a hajszálakat, hanem tisztít, ami egyébként a dolga. Hajmosás előtt alaposan fésülködöm, így nem lesz nagyon gubancos hajmosás után, szóval azt ne várjátok, hogy egy hosszú (vékonyszálú) haj balzsam nélkül könnyen kifésülhető lesz csak e sampontól :) Én nem balzsamozok, de jól megvagyunk ezzel a samponkával így is kettesben :) *****

Update: korpásít kicsit, így levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Update: korpásít kicsit, így levonok egy csillagot.

fairynorah

2017. június 15.

Az illata citromos túrótorta néhol,máskor meg simán cefre :'D de ez nem tántorít (még) el a használatától...szépen,kíméletesen tiszít, puha és fényes a hajam
hajmosás után, és más nem SLS-es samponokhoz képest nincs olyan érzésem, hogy maradt még valami a fejbőrömön...(kosz) Eddig 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

natasa

2017. május 28.

Hát nem tudom, szerintem ez a sampon szabályosan büdös. Olvastam itt, hogy jóillatú, megszaglásztam a boltban még párat, de mind ugyanaz. Nem járt le, nem tűnik romlottnak sem. Nem kellemes vele a hajmosás. Az igaz, hogy nem nehezíti el a hajat, mint sok más biosampon, nem húz rá egy nemkívánatos réteget, hanem csak megtisztítja és kész. Nem szárít, szárítás után laza a hajam, de ez nem tart sokáig sajnos. Sajnos ez a sampon sem jött be nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Sunnyvagyok

2017. április 29.

Szeretném fokozatosan leváltani a kozmetikumaimat kifogyási sorrendbe valami natúr vonalra.
Így esett a választásom erre az Alverde samponra és a hozzá tartozó balzsamjára. Az illata ISTENI, imádom! :) Hajmosás közben olyan élmény, mint egy wellness terápia!
Nagyon jól habzik és remekül tisztít! Nem érzek különbséget közte és egy hagyományos kemikáliás sampon közt, ugyan olyan hatékony, sőt.. jó érzés használni, és maga a tudat, hogy természetes alapanyagokkal telepakolt terméket használok megnyugtat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

noemi1011

2016. december 27.

Elször WU2-t használtam évekig, majd hirtelen elkezdett zsírosodni a hajam. A fodrászom ajánlotta, hogy váltsak sampont, mert a WU2 túlzottan hatékony, egy idő után megunja a haj. Átváltottam egy drága Elseve samponra, amitöl iszonyat korpás lett szinte azonnal. Aztán jött ez. Eredetileg az adalékmentesség miatt figyeltem fel a márkára, de csak úgy találomra beleválasztottam. Első hajmosásnál gondoltam kuka lesz ez is, mert ragacsos volt és szinte semmit nem habzott, de aztán száritás után meggyözött, hogy adjak még neki egy esélyt, mert gyönyörű fényes, egészségesmek tűnő lett töle a hajam. Azóta eltelt másfél hónap és tökéletes eredményt produkál, se a zsírosodás, se a korpa nem jött elö. Ár érték arányban dm-es márkához képest kicsit drágának találom, de legalább tényleg hasznos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Sodium Lactate

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.