Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,1 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Kiszerelés:   2,1 g

Kiszerelés: 2,1 g

virnajnifr

2017. május 31.

Évek óta használom, nagyon szép és természetes, viszont rövid ideig marad fent.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Évek óta használom, nagyon szép és természetes, viszont rövid ideig marad fent.

Tvylvis

2017. április 19.

Van, de minek. A fénye valóban szép, akár orcákra, akár a szemöldök alá vagy a szemzugba. Viszont fél, egy óra után szublimál, pedig általában nincs nagy gondom a termékek tartósságával. Elpasszoltam, amúgy kuka lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

agilila

2017. február 5.

Szeretem ezt a kis ceruzát, mindenhová használom: arc, száj, szemöldököm alá, szemzugba. Féláron árulták a DM-ben, fel is tankoltam 3 darabot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

ancus83

2016. október 17.

Igazából én a szám színezésére használom, mert imádom a természetes színeket. Aztán jöhet egy kis ajakbalzsam, szerintem nagyon jó kis cucc ez :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Lylien

2016. július 1.

Először használom, nem a fehéret, hanem a gyöngyház színűt. A jó vélemények és a szép összetevők miatt vettem meg. Valóban kicsit "csillámos", de egyáltalán nem feltűnő, fél óra után beleolvad a bőrbe, hétköznapra is teljesen megfelel. Szemöldök formázása után kiemeléshez bevált, tartós is.
A szemzugban viszont egyelőre kevesebb sikerrel alkalmaztam, ott nem igazán érvényesül a highlight-hatás.
A hegyezéshez szuperül passzol az Essence Duo ovális, kétoldalú hegyező (az egyik oldala kicsi, a másik nagyobb méretű ceruzákhoz való).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

niki123

2016. május 17.

Nagyon szuper, nekem egy bajom van vele, hogy már vagy 3 hete nem használom, mert nem tudom, hogy hogyan hegyezzem ki (de az már az én bajom). :D Könnyű vele dolgozni, szuper a színe és pont annyira csillog, amennyire kell. A pontot csak azért vonom le, mert hegyezni kell és a kicsi sima hegyezőbe nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

Jancsa

2016. május 13.

Nekem nagyon bevált. Nagyon szép ragyogást ad az arcnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 13.

Nekem nagyon bevált. Nagyon szép ragyogást ad az arcnak.

Mindy

2016. március 6.

Nagyon elégedett vagyok a bézs színű ceruzával, bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

Nagyon elégedett vagyok a bézs színű ceruzával, bevált!

carriebradshaw

2015. október 12.

Hát elnézést, hogy úgy pontozok, hogy nem vettem meg a terméket :P de meg akartam, az is valami :D viszont kipróbáltam még ott a dmben, és olyan szinten tele van csillámokkal, hogy kb vállalhatatlan, és úgy ledöbbentem ezen, hogy most ki kell írjam magamból. Ok ,hogy szemre valamennyire használható, de elvileg nem arra árulják..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

DreamyGirl

2015. szeptember 11.

Diszkrét csillogást ad a szemnek, tartós. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

Diszkrét csillogást ad a szemnek, tartós. Nekem bevált.

Antioxidánsok: Tocopherol