Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2013. december 9.

Kategória:   Szemkrémek

Natalka

2013. január 19.

Én most vettem, újítottak a csomagoláson, ezért a "régieket" akciósan árusítják a DM-ben 700 ftért. Nem tudom az összetétele válzott-e :/ de szerintem ennyiért nagyon megéri, a szemkörnyékre sosem árt egy kis hűsítés! ;)
Szeretem, mert gyorsan beszívódik, könnyű állagú, viszont kicsit nehezen lehet rá sminkelni, darabos lett tőle egy kicsit a korrektorom... de lehet, h valamit rosszul csináltam, vagy csak nem passzolnak össze ezek ketten :) Majd még tesztelem, egyelőre 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

Mkriszta26

2012. augusztus 9.

kellemesen hűsít, napi több órás monitornézegetés után kifejezetten jól esik a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

jkrisztie2

2012. június 10.

Régebben vettem, el volt raktározva, de most a nagy melegben elővettem újra, nagyon kellemes , hűsítő szemkörnyékápoló! Az illata is finom, könnyű hidratáló! Még mindig gyártják, csak megújult a külseje ( az összetevői nem tudom változtak e) !!
Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

Én nagyon szeretem!

amerikaiborz

2012. június 6.

Nem bánom, hogy nem gyártják, nagyon kellemetlen, mocsár szagát éreztem és nem szívódott fel jól, ragacsos, tapadós lett a bőröm tőle.
A fém golyó viszont vicces volt és kellemesen hűsített ( hűtőben tartottam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

A fém golyó viszont vicces volt és kellemesen hűsített ( hűtőben tartottam).

Rony

2012. május 14.

Én ma vettem, és még volt is belőle, szóval akkor nem értem, hogy nem gyártják. Régen hosszabb és keskenyebb csomagolása volt, most kicsi, duci flakonba öltözött. :)
Nagyon jó érzés, hűsít és frissít. Karikákat és duzzanatokat csökkenti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Nagyon jó érzés, hűsít és frissít. Karikákat és duzzanatokat csökkenti.

tittus

2012. április 7.

Nekem sem nagyon használ. Kellemesen frissít, talán a duzzatságot leviszi egy kicsit, de a karikákon egyáltalán nem halványít. És tényleg nem szívódik be rendesen, elég zavaró. :S Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 7.

natural_beauty

2012. március 29.

Tényleg hűsít, kellemesen felfrissíti a szemeket, de mintha utána filmréteg maradna a bőrön, nem szívódik be rendesen, illetve amíg használtam nem vettem észre különösebb hatását a frissítőn kívül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

rocksteadycat

2012. március 4.

Szuperül frissíti a szem bőrét, egy picit javít is a karikákon. (bár nekem nagyon mély és sötét, öröklött)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

fashionista

2012. február 22.

Hűsít, kellemes felfrissülés a szemnek, de ezen túl semmi többet nem ad. Nekem nem halványított a karikáimon, nem éreztem, hogy elég jó a hatóanyaga, így félig sem használtam el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

yvie

2012. február 18.

Sikeresen hozzájutottam egyhez 50% leértékelésben kb. 650Ft-ért. Elsőre nagyon tetszik, hűsít,frissít szerintem az apró szarkalábakat is kisímítja és gyöngyházfényűen fénylik tőle a szemkörnyék , de nem leszek csillámpóni :D. Viszont csodakrémnek nem mondanám, ezért 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid