Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Mélyfekete ceruza csodálatosan selymes és nem szárító textúrával a drámai hatásért. Szemhéjfestékként és szemceruzaként is alkalmazható.

pBeata

2019. október 14.

Nekem nem elég fekete. Nagyon halvány, inkább szürkés színe van. Azoknak akik nem szeretik az erős sminket, tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Sunnyvagyok

2018. augusztus 2.

Gyakran vásárolok Alverde termékeket, de még sminket sosem próbáltam tőlük, így mivel amúgy is elfogyott a szemceruzám, így tőlük választottam egyet.
Túl krémes az állaga, cserébe nem kenődik el, viszont nem értem miért kellett bele parfüm. Csak emiatt kap 4*- ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. november 13.

900 Ft. Nem mélyfekete, hanem nagyon szép sötétszürke. Szerintem leginkább füstös szemre jó. Divat lett a keleti kajal kiszerelés, ez a csúcsos kis rúzsszerűség, ami igazából a belső festésre szolgáló forma, és NEM pontosan arra "találták ki", mint a szemceruzát. Teszter nincs belőle. Én nem bánom, hogy megvettem, de aki szép vonalat akarna húzni vele bárhol (kívül vagy belül), az esetleg csalódni fog. Kajalnak viszont az összetevői miatt nem tökéletes; valamint nem fogja igazán jól be a vízvonalat, mert picit kemény. Ez nem egy telitalálata az általam szeretett alverde sminkcuccok között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 13.

Antioxidánsok: Tocopherol